دوشنبه، ۱۲ خرداد ۹۳ - ۱۱:۳۳

مسعود اقبالي در گفت‌وگو با خبرنگار فارس، در مورد حضور در کادر فني تراکتورسازي گفت: دو ماه پيش صحبت کوتاهي با رسول خطيبي…

مسعود اقبالي در گفت‌وگو با خبرنگار فارس، در مورد حضور در کادر فني تراکتورسازي گفت: دو ماه پيش صحبت کوتاهي با رسول خطيبي داشتم و او از من خواست در صورت امکان به جايي براي همکاري قول ندهم تا در کنار او حضور پيدا کنم. بنده هم جواب مثبت دادم و اعلام کردم چه افتخاري بالاتر از اينکه در خدمت تراکتورسازي باشم که تيم بزرگ و داراي ارزش‌هاي بسيار بالايي است تا اينکه سه روز قبل او با من تماس گرفت و از قطعي شدن اين اتفاق خبر داد.

وي در پاسخ به اين سؤال که آيا حضور خطيبي از سه ماه در تراکتورسازي قطعي شده بود عنوان کرد: خطيبي با سه باشگاه صحبت کرده بود که يکي از آنها تراکتورسازي بود، به همين خاطر او اعلام کرد براي حضور در کادر فني به هر تيمي که برود از من استفاده مي‌کند. اکنون نمي‌دانم ساير نفرات کادر فني چه افرادي هستند اما از حضور خودم و ابراهيمي اطلاع دارم و تمام تلاش‌مان براي موفقيت تراکتورسازي انجام خواهيم داد.

اقبالي در مورد اينکه آيا تراکتورسازي مي‌تواند به موفقيت برسد اظهار داشت: بايد به چند فاکتور توجه کنيم، خطيبي مربي جوان و بااستعدادي است که بايد به او کمک کنيم تا روزهاي موفقيت‌آميزي داشته باشد. تراکتورسازي در ليگ قهرمانان آسيا هم حضور دارد که براي موفقيت به هزينه و تعهد زيادي نياز دارد. بايد احترام متقابلي وجود داشته باشد و همه براي موفقيت تراکتورسازي تلاش کنيم.

وي افزود: اين تيم در فصل گذشته بسيار منسجم بود اما در برخي مناطق نقاط ضعفي هم داشت. طبق گفته خطيبي او مي‌خواهد تيمي قوي را براي حضور در مسابقات سال آينده ببندد اگر نفرات مدنظر خطيبي جذب شوند مطمئنا تيمي قوي روانه مسابقات خواهد شد که مي‌تواند حرف‌هاي زيادي براي گفتن داشته باشد. اگر در خدمت تراکتورسازي باشم، تمام تجربياتم را دراختيار اين باشگاه قرار مي‌دهم. صحبت‌هاي اوليه را انجام داديم و بايد براي عقد قرارداد با مديريت صحبت کنيم. ناصر ابراهيمي هم با کوله‌باري از تجربه کنار تيم حضور دارد و مطمئناً به موفقيت تيم کمک مي‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.