جمعه، ۲۳ خرداد ۹۳ - ۰۹:۳۷

به گزارش خبرنگار ایرنا، سید مصطفی مهدی عصر پنجشنبه در آیین تشیع پیکر شهید محمد باقر اکبری در باشت افزود: حضور پرشور مردم…

به گزارش خبرنگار ایرنا، سید مصطفی مهدی عصر پنجشنبه در آیین تشیع پیکر شهید محمد باقر اکبری در باشت افزود: حضور پرشور مردم در آیین تشییع این شهید والا مقام گواهی بر زنده بودن فرهنگ ایثار و شهادت بین مردم ایران اسلامی است.

وی با اشاره به این نکته که زنده نگه داشتن فرهنگ ایثار و شهادت نقش اثرگذاری در سربلندی مردم ایران اسلامی در هر عرصه ای دارد بیان کرد: اندیشه ایثار و شهادت نشات گرفته از مکتب سرخ عاشورای حسینی و رمز پیروزی ملت ایران در بیش از سه دهه از عمر با برکت نظام جمهوری اسلامی ایران است.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران کهگیلویه و بویراحمد با بیان این که زنده نگه داشتن خاطره دلاورمردی های شهدای انقلاب اسلامی کمتر از شهادت نیست گفت: شهدا والاترین گوهر وجودی خود را تقدیم ارزش های مقدس اسلامی کردند و تکریم آنها وظیفه همگانی است.

محمدباقر اکبری دی سال 67 در سن 13 سالگی در عملیات بوستان در منطقه سوسنگرد بر اثر اصابت ترکش قطع نخاع شد و سال ها در بیمارستان ام.آر.آی شیراز بستری بود، و سرانجام دو روز پیش به درجه رفیع شهادت رسید.

7461/671

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.