چهارشنبه، ۲۳ مهر ۹۳ - ۰۹:۴۶

به گزارش خبرنگار مهر، قاسم محمدی بعد از ظهر چهارشنبه در همایش اشتغال زایی و اقتصاد مقاومتی درگفتگو با خبرنگاران افزود: روحیه بسیجی…

به گزارش خبرنگار مهر، قاسم محمدی بعد از ظهر چهارشنبه در همایش اشتغال زایی و اقتصاد مقاومتی درگفتگو با خبرنگاران افزود: روحیه بسیجی سرمنشاء تمام فعالیت های سپاهی است که از روحیه بسیجی هشت سال دفاع مقدس و فرمایشات امام(ره)نشات گرفته است.

وی به تاکیدات مقام معظم رهبری به روحیه حسینی و عاشورایی اشاره کرد و افزود: با تلاش درعرصه اقتصاد و تلاش مسئولین،خدمات شایانی به جامعه ارائه شده است.

محمدی  بر لزوم دید فرهنگی در جامعه را مورد تاکید قرار داد و اظهار کرد:اگر بتوانیم فرهنگ صرفه جویی و مصرف کالای داخلی را گسترش دهیم در اقتصاد مقاومتی، موفق عمل کرده ایم.

مسئول بنیاد تعاون بسیج استان زنجان به توانمندی های داخلی و توجه  ویژه به این حوزه اشاره کرد و گفت:جهاد اقتصادی در سال های گذشته نشان از توانمندی های بسیج بود که در زمینه سازندگی،فعالیت قابل قبولی در جامعه صورت گرفت.

محمدی زیربنای اقتصاد را فرهنگ دانست و افزود: اگر به فرهنگ توجه نکنیم در اقتصاد هرچند کالا با کیفیت باشد بدون مسائل فرهنگی فاقد ارزش است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.