چهارشنبه، ۲۳ مهر ۹۳ - ۰۹:۴۶

به گزارش خبرنگار مهر، قاسم محمدی بعد از ظهر چهارشنبه در همایش اشتغال زایی و اقتصاد مقاومتی درگفتگو با خبرنگاران افزود: روحیه بسیجی…

به گزارش خبرنگار مهر، قاسم محمدی بعد از ظهر چهارشنبه در همایش اشتغال زایی و اقتصاد مقاومتی درگفتگو با خبرنگاران افزود: روحیه بسیجی سرمنشاء تمام فعالیت های سپاهی است که از روحیه بسیجی هشت سال دفاع مقدس و فرمایشات امام(ره)نشات گرفته است.

وی به تاکیدات مقام معظم رهبری به روحیه حسینی و عاشورایی اشاره کرد و افزود: با تلاش درعرصه اقتصاد و تلاش مسئولین،خدمات شایانی به جامعه ارائه شده است.

محمدی  بر لزوم دید فرهنگی در جامعه را مورد تاکید قرار داد و اظهار کرد:اگر بتوانیم فرهنگ صرفه جویی و مصرف کالای داخلی را گسترش دهیم در اقتصاد مقاومتی، موفق عمل کرده ایم.

مسئول بنیاد تعاون بسیج استان زنجان به توانمندی های داخلی و توجه  ویژه به این حوزه اشاره کرد و گفت:جهاد اقتصادی در سال های گذشته نشان از توانمندی های بسیج بود که در زمینه سازندگی،فعالیت قابل قبولی در جامعه صورت گرفت.

محمدی زیربنای اقتصاد را فرهنگ دانست و افزود: اگر به فرهنگ توجه نکنیم در اقتصاد هرچند کالا با کیفیت باشد بدون مسائل فرهنگی فاقد ارزش است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *