دوشنبه، ۰۵ خرداد ۹۳ - ۰۵:۳۱

به گزارش خبرنگار مهر، ابراهیم رضایی بابادی عصر یکشنبه در شورای اداری استان کرمانشاه که با حضور دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام برگزار…

به گزارش خبرنگار مهر، ابراهیم رضایی بابادی عصر یکشنبه در شورای اداری استان کرمانشاه که با حضور دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام برگزار شد اظهارداشت: کرمانشاه در اثر جنگ و درگیری با ضد انقلاب دچار عقب‌ ماندگی‌های فراوانی شده که امیدواریم در ادامه را ه و تدبیر دولت قسمتی از عقب‌ماندگی کرمانشاه جبران شود.

وی با اشاره به اینکه دولت کنونی حاصل حماسه سیاسی مردم است افزود: دولت فعلی با حماسه سیاسی مردم محقق شد و دولتی مجرب و پخته با پشتوانه مردمی است.

رضایی بابادی گفت: خیلی‌ها فکر می‌کنند اقتصاد مقاومتی یک تاکتیک و بحث مقطعی است اما اقتصاد مقاومتی یک استراتژی است و ما همواره باید با این دیدگاه پیش رویم و می‌طلبد این دیدگاه تبیین شود.

وی افزود: باید با همکاری همه قوا اقتصاد مقاومتی به یک گفتمان واحد در تمام سطوح تبدیل شود.

استاندار کرمانشاه، کاهش هزینه‌ها، گسترش صادرات و توازن منطقه‌ای و استفاده از همه ظرفیت‌ها در کرمانشاه و سطح کشور را  از ابعاد اقتصاد مقاومتی برشمرد و تصریح کرد  امیدواریم در آینده با این مباحث و اقتصاد مقاومتی مشکلات اقتصادی خنثی شود.

وی با اشاره به وجود صاحب نظران استان کرمانشاهی در مباحث اقتصادی ابراز امیدواری کرد: یاس و ناامیدی القا شده در جامعه که ناشی از مشکلات اقتصادی است با هم‌فکری و ارائه راهکار برطرف شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.