دوشنبه، ۲۸ مهر ۹۳ - ۰۱:۴۰

به گزارش خبرنگارمهر، عباسعلی نورا روز دوشنبه در حاشیه بازدید از دانشگاه آزاد اسلامی واحد زابل و پروژه های عمرانی در دست احداث…

به گزارش خبرنگارمهر، عباسعلی نورا روز دوشنبه در حاشیه بازدید از دانشگاه آزاد اسلامی واحد زابل و پروژه های عمرانی در دست احداث در این واحد آموزشی  بیان داشت: سیستان از دیر باز به ولایت مداری  مشهور بوده ایت و لذا اقدامات فرهنگی با اهدف حفظ این شاخصه معنوی باید در اولویت و دستور کار قرار داشته باشد.

دبیر ستاد نماینده های تام الاختیار ریاست دانشگاه ازاد اسلامی در هیئت امنای استان های کشور  گفت: برای دانشگاهیان کار فرهنگی در کنار فعالیت های علمی و پژوهشی از اهمیت بالایی برخوردار است و باید فعالیت های فرهنگی با محوریت حفظ انسجام و وحدت اجتماعی و مذهبی به ویژه در مناطقی چون سیستان در صدر فعالیت ها قرار گیرد.

نورا بر حفظ و صیانت از دانشگاه تأکید کرده و گفت: اموال دانشگاه حق الناس و متعلق به مردم است و همه ما وظیفه داریم تا از این میراث گرانبها حفظ و حراست کنیم.

وی نگاه مسئولان دانشگاه آزاد اسلامی در کشور را به سیستان یک نگاه ویژه دانست و افزود: در دیدار مسئولان سیستان با آیت الله رفسنجانی ایشان قول دادند که اگر در سیستان شرایط سرمایه گذاری فراهم و طرح های اقتصادی با اشتغال پایدار برای مردم سیستان ارائه شود از این طرح ها حمایت صد در صدی خواهند داشت.

وی افزود: در همین راستا از تمامی منابع دانشگاه آزاد اسلامی برای سرمایه گذاری و حمایت از طرح های توسعه ای در منطقه بکار گیری می شود.

نورا با تاکید بر گام بلند دانشگاه آزاد در پذیرش 12 هزار دانشجوی دکتری تخصصی افزود: اعضای هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی در پذیرش دکتری پژوهش محور در اولویت قرار دارند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.