جمعه، ۰۵ اردیبهشت ۹۳ - ۰۵:۵۳

 در ادامه مرحله گروهي رقابت‌هاي AFC CUP و از هفته پاياني اين رقابت‌ها امشب تيم فوتبال الکويت از گروه دوم اين رقابت‌ها در…

 در ادامه مرحله گروهي رقابت‌هاي AFC CUP و از هفته پاياني اين رقابت‌ها امشب تيم فوتبال الکويت از گروه دوم اين رقابت‌ها در حاليکه پيش از اين صعود خود را به مرحله يک هشتم نهايي قطعي کرده بود در ديدار پاياني مرحله گروهي مقابل فنجا عمان با نتيجه پرگل 4 بر صفر به برتري رسيد و با 13 امتياز به عنوان صدرنشين راهي مرحله يک هشتم نهايي شد.

در اين ديدار که در خانه الکويت برگزار شد، ميزبان از حضور جواد نکونام، بازيکن ايراني خود در ميدان بهره برد.

نکونام در حالي در اين ديدار براي الکويت به ميدان رفت که پيش از اين علي کفاشيان، رئيس فدراسيون فوتبال کشورمان اواسط هفته جاري اعلام کرده بود کاپيتان تيم ملي با فسخ قراردادش با باشگاه الکويت طي دو روز آينده راهي اردوي تيم ملي در آفريقاي جنوبي خواهد شد. با اين حال نکونام امشب همچنان براي تيم کويتي به ميدان رفت تا فعلا خبري از فسخ قرارداد نکونام نباشد.

الکويت بايد هفته آينده و در هفته پاياني ليگ کويت در غياب نکونام که در بازي هفته گذشته تيمش از زمين اخراج شد، در ديداري حساس که سرنوشت قهرماني را تعيين خواهد کرد مقابل الفحيحيل به ميدان برود، ضمن اينکه اين تيم کويتي همچنان ديدارهاي مرحله يک هشتم نهايي AFC CUP را نيز پيش رو خواهد داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *