چهارشنبه، ۱۷ اردیبهشت ۹۳ - ۰۸:۱۰

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام محمد علی نکونام پیش از ظهر چهارشنبه در جمع طلاب شهرکرد با تبریک ایام ماه رجب و…

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام محمد علی نکونام پیش از ظهر چهارشنبه در جمع طلاب شهرکرد با تبریک ایام ماه رجب و هفته معلم، اذعان داشت: ماه رجب ماه پر برکتی است و باید همه مسلمانان تلاش کنند از این ماه بهره کافی بگیرند.

وی افزود: ماه رجب ماه معرفت و آماده شدن برای ماه شعبان و رمضان ماه مهمانی خداوند است.

وی با اشاره به اینکه راه رستگاری در پی داشتن ایمان قوی محقق می شود، اذعان داشت: باید تلاش کنیم با ایمان قوی در سایه تعالیم قرآنی و انبیا گام بر داریم تا در این دنیا و دنیای آخرت سعادتمند شویم.

نماینده ولی فقیه در استان چهارمحال و بختیاری و امام جمعه شهرکرد با اشاره به معاد، تصریح کرد: همیشه باید با یاد قیامت و زنده شدن دوباره زندگی کنیم تا هرگز به گناه آلوده نشویم.

با افزایش دانش و بهره گیری از توانایی ها و پژوهشها در مسیر پیشرفت و تعالی نظام کار کنیم

وی با اشاره به اینکه الگوپذیری از شهید مطهری انسان را در مسیر موفقیت قرار می دهد، تصریح کرد: الگوگیری و درک این شهید والا مقام برای طلاب باید مورد توجه قرار گیرد چرا که در سایه الگوپذیری از این شخصیت ها می توان در مسیر هدایت و رشد قرار گرفت.

حجت الاسلام محمدعلی نکونام اظهار داشت: شهید مرتضی مطهری، دانش آموخته مکتب اهل بیت(ع) بود که توانست در تهذیب، بندگی خدا، کسب علم، معرفت، بینش و بصیرت و از همه مهم تر، در نشر علم خود زبان زد خاص و عام شود.

امام جمعه شهرکرد با اشاره به این که شهید مطهری، علم را همراه با بصیرت عرضه می کرد، افزود: شهید مطهری مردی دانشمند و توانمند بود که در مسیر تعالی نظام و انقلاب تلاش بسیاری کرد.

نماینده ولی فقیه در استان چهارمحال و بختیاری و امام جمعه شهرکرد تاکید کرد: باید با افزایش دانش و بهره گیری از توانایی ها و پژوهشها در مسیر پیشرفت و تعالی نظام کار کنیم و مسیر پیشرفت و توسعه کشور را فراهم کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.