سه شنبه، ۲۳ اردیبهشت ۹۳ - ۱۰:۳۹

حجت الاسلام میرعلی اکبر قره سیدی روز سه شنبه در آیین جشن ایتام زیر پوشش کمیته امداد این شهر افزود: قسط، عدالت، عبودیت…

حجت الاسلام میرعلی اکبر قره سیدی روز سه شنبه در آیین جشن ایتام زیر پوشش کمیته امداد این شهر افزود: قسط، عدالت، عبودیت و حق گویی در وجود امیر مومنان تعریف شده بود.

وی اظهارکرد: از هر منظری، بعد از رسول خدا (ص) امیر مومنان و مولای متقیان علی (ع) سر آمد همه خلایق و آیینه بارز و تمام نمای صفات و جلال و جبروت خدای متعال و علم عدالت و ایمان قلبی است.

امام جمعه آذرشهر با اشاره به جایگاه و مقام و منزلت خانه خدا و جریان ولادت حضرت علی (ع) گفت: تنها انسانی که در خانه خدا به دنیا آمده است، جانشین بر حق پیامبر خاتم حضرت محمد (ص) و محور ولایت و امامت عالم بشریت علی المرتضی (ع) است.

حجت الاسلام قره سیدی خاطرنشان کرد: حضرت علی (ع) در زمان خود همیشه دست نوازش، کمک، مهر و محبت بر سر کودکان یتیم می کشید.

وی با قدردانی از اقدامات خداپسندانه حامیان نیکوکار ایتام و کمک های کمیته امداد به کودکان یتیم و بی سرپرست افزود: اینکار ارزشمند از آثار و برکات امام خمینی (ره) و دستاوردهای بزرگ انقلاب اسلامی است.

امام جمعه آذرشهر با یاد آوری این مطلب که حمایت و نگهداری از کودکان یتیم از امور باقیات و صالحات است، اظهار کرد: این کارها از منش و روش اولیای الهی و بزرگان دین است.

احمد سلیمی رییس کمیته امداد امام خمینی آذرشهر نیز در این مراسم گفت: 167 کودک یتیم زیر پوشش کمیته امداد این شهرستان قرار دارند و 760 نفر حامی نیکوکار و خیر برای نگهداری و تامین نیاز های زندگی آنان کمک و مساعدت می کنند.

7226/7223/587

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.