جمعه، ۱۲ اردیبهشت ۹۳ - ۰۲:۴۳

به گزارش خبرنگار ایرنا، حجت الاسلام کاظم حافظ نیا در آیین تجلیل از کارگران نمونه شهرستان آستارا در سالن اجتماعات اداره تبلیغات اسلامی…

به گزارش خبرنگار ایرنا، حجت الاسلام کاظم حافظ نیا در آیین تجلیل از کارگران نمونه شهرستان آستارا در سالن اجتماعات اداره تبلیغات اسلامی آستارا افزود: در دین مبین اسلام مقام و منزلت رفیع کارگر ستایش شده است.

وی اضافه کرد: پیامبران و امامان معصوم(ع) همواره در کنار رسالت خطیر خود به کار و کارگری می پرداختند.

وی کار و به دنبال آن کسب روزی حلال را جهاد در راه خدا عنوان و اظهار کرد: اگر کسی در راه این جهاد از دنیا برود به مقام و درجه شهادت می رسد.

حجت الاسلام حافظ نیا در ادامه تعهد کاری کارگران ، کارفرمایان و سرمایه گذاران این عرصه را مهم برشمرد و گفت: جدیت و وجدان کاری باعث بالارفتن ارزش کاری این قشر می شود.

وی خواستار توسعه امکانات کارگاه های تولیدی شد و افزود: این امکانات زمینه تلاش بیشتر کارگران را فراهم خواهد کرد.

وی تولید و حمایت از سرمایه ایرانی را باعث پویایی اقتصاد کشور ذکر کرد و ادامه داد: مسوولان باید بیش از پیش بسترها و فرصت های لازم برای اشتغالزایی نیروهای جوان را در کشور ایران فراهم کنند.

امام جمعه آستارا در ادامه با تبریک به مناسبت فرا رسیدن ماه رجب بیان کرد: ماه رجب ماه عبادت مومنان می باشد و مصادف شدن این ماه با سالروز میلاد حضرت امام باقر(ع) مایه خیر و برکت برای مسلمانان است.

نماینده مردم آستارا در مجلس شورای اسلامی نیز مقام کارگران را ارزشمند خواند و افزود: عزت و شوکت انسانها به درجه و حرفه کاری آنها نیست بلکه فقط تقوای الهی باعث نزدیکی آنها به سمت خدا می شود.

صفر نعیمی قدم برداشتن کارگران برای رضایت حق تعالی را نشان از ایمان قوی آنها خواند و گفت: کارگران و کارآفرینان رزمندگان خطوط مقدم اقتصاد هستند و همواره شایسته تقدیر می باشند.

وی کار آفرینی و فعالیت در زمینه تولید را باعث پیشرفت و پویایی چرخ های اقتصاد کشور عنوان کرد.

به گزارش ایرنا ، این آیین توسط اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی شهرستان آستارا برگزار و در آن از 51 کارگر نمونه شهرستان آستارا تقدیر شد.ک3

7105/535/603

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.