چهارشنبه، ۰۵ شهریور ۹۳ - ۰۷:۵۰

امام جمعه اردبیل عزت و عظمت جمهوری اسلامی را مدیون مسئولیت خطیر نیروهای مرزبانی دانست و با اشاره به اینکه مرزهای کشور ما…

امام جمعه اردبیل عزت و عظمت جمهوری اسلامی را مدیون مسئولیت خطیر نیروهای مرزبانی دانست و با اشاره به اینکه مرزهای کشور ما در معرض تهدیدهای جدی قرار دارند، گفت: مرزبانی شایسته، جایگاه بین‌المللی کشور را ارتقا داده است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، حجت‌الاسلام سیدحسن عاملی، در مراسم تودیع و معارفه فرمانده مرزبانی اردبیل، عزت و عظمت جمهوری اسلامی را مدیون مرزبانی دانست و با اشاره به اینکه مرزهای کشور ما در معرض تهدیدهای جدی قرار دارند، گفت: مرزبانی جایگاه بین‌المللی کشور را ارتقا داده است.

عاملی با تاکید بر توجه مرزبانان به اقتدارکشور، تصریح کرد: تلاش مرزبانان در جهت حفظ امنیت و اقتدار کشور نباید به دست افرادی خطاکار که امنیت ما را به بازی گرفته‌اند، پایمال شود.

امام جمعه اردبیل خواستار افزایش اشرافیت اطلاعاتی و بصری در حفظ مرزها شد و ادامه داد: نیروهای مرزبانی با دید مادی به این سنگر نگاه نکنند و مسئولیت خود را شایسته و اخلاق محور انجام دهند.

نماینده مجلس خبرگان رهبری در استان اردبیل، افزود: نیروهای سنگر مرزبانی در زمینه اعتلاء ارزش‌های دینی و تربیتی بکوشند تا مجموعه مرزبانی به مدرسه شایسته اطلاعاتی و اخلاقی تبدیل شود.

در ادامه این مراسم از زحمات حسین عدالت‌طلب، فرمانده بازنشسته مرزبانی استان اردبیل تقدیر و با حکم فرماندهی ناجا، سرگرد علی طاهری به مدت سه سال به عنوان فرمانده جدید مرزبانی استان معرفی شد.

فرمانده جدید مرزبانی استان اردبیل با بیان اینکه می‌کوشیم تا با رویکرد جدید مرزهای استان مورد حفاظت و صیانت قرار بگیرند، گفت: اجازه نمی‌دهیم فرصتی برای بروز کوچکترین ناآرامی در مرزهای استان با جمهوری آذربایجان فراهم شود.

سرگرد طاهری بر استفاده از فناوری‌های جدید حوزه امنیت و مرزبانی تاکید کرد و افزود: به این ترتیب شاخص امنیت مرزها افزایش یافته و با اشرافیت کامل از مرزها صیانت خواهیم کرد.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *