یکشنبه، ۰۴ خرداد ۹۳ - ۱۱:۴۸

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام والمسلمین ˈمحمدنقی لطفیˈ روز شنبه در همایش ائمه جمعه استان در شهرستان سیروان افزود: فراهم سازی برای تحقق…

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام والمسلمین ˈمحمدنقی لطفیˈ روز شنبه در همایش ائمه جمعه استان در شهرستان سیروان افزود: فراهم سازی برای تحقق شعار سال با استفاده از شیوه های مختلف یکی از وظایف مهم ائمه جمعه است.

وی با اشاره به رسالت ائمه جمعه در بیان مسائل اجتماعی و نیازهای فرهنگی مناطق افزود: تریبون نماز جمعه متعلق به گروه و شخص خاصی نیست و باید با استفاده از آن مشکلات و نیازهای مردم در ابعاد گوناگون بیان شود.

امام جمعه ایلام گفت: فتح خرمشهر نقطه عطف حماسه سازی و یکی از افتخارهای بزرگ رزمندگان اسلام در دوران هشت سال دفاع مقدس است.

لطفی همچنین بر ضرورت برنامه ریزی برای رشد و رونق اقتصادی سیروان تاکید کرد و افزود: این شهرستان تازه دایر شده از ظرفیت های بالایی برای توسعه برخوردار است که در این زمینه باید مزیت های آن مورد شناسایی، استفاده و بهره برداری قرار گیرد.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام پیش از آغاز این همایش به همراه ائمه جمعه شهرستان های استان همچنین با حضور در مزار شهدای گمنام سیروان به مقام بلند آنان ادای احترام کرد.

شهرستان 30 هزار نفری سیروان در شمال استان ایلام واقع است.

لومار مرکز این شهرستان در فاصله 65 کیلومتری شهر ایلام قرار دارد. ک/2

7171/565

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *