جمعه، ۱۶ خرداد ۹۳ - ۰۹:۳۴

حجت الاسلام ˈسید محمد مومنیˈ در آیین عبادی سیاسی نماز جمعه افزود: گرفتارکردن جوانان در منجلاب فحشا و اعتیاد از مهمترین برنامه ها…

حجت الاسلام ˈسید محمد مومنیˈ در آیین عبادی سیاسی نماز جمعه افزود: گرفتارکردن جوانان در منجلاب فحشا و اعتیاد از مهمترین برنامه ها و توطئه های آمریکا برای از کار انداختن موتور پیش برنده جامعه های اسلامی است.

وی اظهار کرد: فراهم کردن بستر سرگرمی های مشروع و برنامه های شاد اسلامی برای جوانان به منظور دور کردن آنان از فحشا و منکرات باید مورد توجه مسئولان قرار گیرد تا تئطئه دشمنان خنثی شود.

وی ادامه داد: جوانان باید بیدارو هوشیار باشند و با خودسازی و گرفتار نشدن در بند گناهان و انحراف ها ، در برابر توطئه دشمنان ایستادگی کنند.

خطیب نماز جمعه تفرش در خصوص فرارسیدن سالروز میلاد منجی عالم بشریت حضرت مهدی (عج ) نیز اظهار کرد: نیمه شعبان روز میلاد مولود نجات بخش همه بشریت و روز تجلی قرآن ناطق است.

وی در بخش دیگری از خطبه ها ، پیروزی بشار اسد در انتخابات سوریه را محصول مقاومت او و ملت سوریه در برابر سلطه جویی آمریکا عنوان کرد و گفت: بازسازی کشور مهمترین رسالت مردم سوریه بعد از پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری است .

تبریک میلاد حضرت علی اکبر(ع) و افتتاح دو پروژه فرهنگی، ورزشی و تفریحی به مناسبت روز جوان در شهرستان تفرش از دیگر محورهای نماز جمعه این هفته شهرستان تفرش بود.

تفرش واقع در ۸۵ کیلومتری شمال شرقی شهر اراک – مرکز استان مرکزی – در سال 1342 به شهرستان تبدیل شده است.ک/3

7110/559

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.