جمعه، ۱۳ تیر ۹۳ - ۰۹:۴۵

به گزارش خبرنگار ایرنا ، حجت الاسلام و المسلمین محمد صاحبی در خطبه های وحدت آفرین نمازجمعه این هفته شهرستان خوشاب، افزود :…

به گزارش خبرنگار ایرنا ، حجت الاسلام و المسلمین محمد صاحبی در خطبه های وحدت آفرین نمازجمعه این هفته شهرستان خوشاب، افزود : وقتی ما در ماه مبارک رمضان از هر لذت حلالی چشم پوشی می کنیم این تمرینی است که وقتی به حرام هم رسیدیم خود را کنترل و مراقبت کنیم .

وی اظهار کرد : ماه مبارک رمضان برای همه انسان ها و موجودات ماه رحمت و برکت است که همه خلقت حتی کافران و بی دینان هم مشمول فیض الهی می شوند.

وی با اشاره به بخشی از برکات ماه مبارک رمضان گفت : در این ماه پربرکت درهای بهشت بر روی بندگان باز است و شیاطین در غل و زنجیر هستند.

خطیب جمعه خوشاب ادامه داد : روزه سپری در برابر آتش است، انسانی که در این دنیا خود را مراقبت و کنترل کرده به آتش دوزخ دچار نمی شود.

حجت الاسلام صاحبی در ادامه بر حفظ وحدت بین مسلمانان تاکید کرد و گفت : با حفظ وحدت است که دشمنان ناامید می شوند و شکست می خورند.

وی با اشاره به مسائلی که در عراق بوجود آمده، گفت : داعش در اصل همان تکفیری ها هستند که در مقابل جبهه مقاومت شکل گرفته اند.

امام جمعه خوشاب افزود : در کنار هم بودن ، حفظ وحدت و مقاومت تنها راه برون رفت از این شرایط برای دولت عراق است.

وی با قدردانی از خدمات شهرداری سلطان آباد خوشاب، همچنین در مورد ضرورت صرفه جویی آب و پرداخت زکات مطالبی بیان کرد.

شهرستان خوشاب یکی از شهرستانهای استان خراسان رضوی است .

7495/659

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.