جمعه، ۲۷ تیر ۹۳ - ۱۰:۵۸

به گزارش خبرنگارایرنا، حجت الاسلام سید علی حسینی در خطبه های نماز جمعه شهردیرافزود: تاکیدات مقام معظم رهبری در باره جنگ نرم و…

به گزارش خبرنگارایرنا، حجت الاسلام سید علی حسینی در خطبه های نماز جمعه شهردیرافزود: تاکیدات مقام معظم رهبری در باره جنگ نرم و رخنه دشمن به اعتقادات جوانان باید بیشترمورد قرار گیرد.

وی اضافه کرد: افرادی که شبکه های ماهواره ای وسریال های فارسی راه اندازی کرده اند دلسوز جوانان مومن ما نیستند.

امام جمعه دیر با اشاره به سالروز تاسیس نهاد شورای نگهبان گفت: جایگاه شورای نگهبان درقانون اساسی تثبیت شده وهمواره مورد تایید امام راحل ومقام معظم رهبری بوده است.

حسینی در باره اهمیت شب قدر بیان کرد: شب قدر را پاس بداریم و از خداوند بخواهیم که دراین لیالی پربرکت افکار و فرهنگ ما را قرآنی کند.

وی با اشاره به سالروز شهادت امیرالمومنین علی(ع) گفت: علی(ع) اسوه همه صفات والایی بود که باید در یک جامعه باشد و آنچه انبیا الهی داشتند علی(ع) دریک جا داشتند.

امام جمعه دیر با محکوم کردن جنایات اسرائیل، شرکت مردم در راهپیمایی روز قدس را مهم دانست وافزود: سکوت مرگبار سران کشورهای عربی در قبال حمله رژیم صهیونیستی به مردم بی دفاع غزه به خاطر ایجاد امنیت برای اسرائیل است و مردم باید با حضور در راهپیمایی روزقدس یک باردیگر انزجار ونفرت خود را رژیم اشغالگرقدس اعلام کنند. ک/2

7207/539

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبير:
newsroom@irna.ir

تماس بی واسطه با مسئولین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.