چهارشنبه، ۲۴ اردیبهشت ۹۳ - ۰۳:۰۹

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام سیدابوالحسن حسینی بوشهری روز چهارشنبه در جلسه این شورا افزود: رهبر معظم انقلاب مدبرانه و حکیمانه شعارسال را…

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام سیدابوالحسن حسینی بوشهری روز چهارشنبه در جلسه این شورا افزود: رهبر معظم انقلاب مدبرانه و حکیمانه شعارسال را براساس اوضاع کشور نام گذاری می کند تا متولیان و دست اندرکاران امر با سرلوحه قرار دادن در امورات اجرایی کشور آن را اجرایی و عملیاتی کنند.

وی اظهارکرد: دو مولفه اقتصاد و فرهنگ در شعار سال از موضوعات اساسی کشور است که مقام معظم رهبری برای چندمین سال اشاره و نسبت به آن هشدار داده است.

رییس شورای فرهنگ عمومی دیلم، اقتصاد را از مولفه هایی دانست که رهبری آن را درسال های گذشته به عنوان محور قرار داده اند اما تاکنون برآورده و جامه عمل پوشیده نشده است.

امام جمعه دیلم با اشاره به مولفه فرهنگ در شعار سال و با توجه به بودجه و ساختارهای مختلف در ارتباط با فرهنگ و مدیریت های مختلف گفت: مقام معظم رهبری در این زمینه نیز گلایه دارند و نگرانی ایشان مربوط به حال نیست.

وی افزود: فرهنگ شاخصه های مختلفی از قبیل مصرف، معاشرت، لباس و مسکن که در واقع همان سبک زندگی اسلامی است دارد و رهبرمعظم انقلاب بارها آن را به آحاد جامعه گوشزد کرده اند.

محمدحسین زندویان دبیر شورای فرهنگ عمومی دیلم خواستار مشارکت تمامی دستگاه های دولتی و ادارات در اجرایی و نهادینه شدن شعار سال شد.

شهرستان دیلم در شمال استان بوشهر قراردارد. ک/2

637/539

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.