جمعه، ۰۵ اردیبهشت ۹۳ - ۰۷:۰۰

به گزارش خبرنگار ایرنا، حجت الاسلام سید ˈحسین تقویˈ در خطبه های این هفته نماز جمعه ساوه افزود: اقدام رییس جمهوری مبنی بر…

به گزارش خبرنگار ایرنا، حجت الاسلام سید ˈحسین تقویˈ در خطبه های این هفته نماز جمعه ساوه افزود: اقدام رییس جمهوری مبنی بر ممنوعیت وارادات کالاهای خارجی که مشابه آن در ایران تولید می شود باعث رونق اقتصاد خواهد شد.

وی به پنجم اردیبهشت 59 سالروز شکست حمله نظامی آمریکا به ایران در طبس اشاره و اظهار کرد: در چنین روزی با عنایت الهی حمله نظامی ایالات متحده به ایران ناکام ماند.

وی با بیان این که در این حادثه نظام اسلامی مورد لطف خداوند قرار گرفت، بیان کرد: این امر نشان داد که ایمان بر فناوری پیروز است.

امام جمعه ساوه در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به پیش رو بودن روز جهانی کار و کارگر، گفت: رعایت وجدان کاری، استانداردسازی کالاها، رقابتی شدن کالای ایرانی در برابر محصول های خارجی و تولیدات با کیفیت باید مورد توجه جامعه کارگری قرار گیرد.

وی گرامیداشت هفته زن را مورد تاکید قرار داد و افزود: تامین سلامت، امنیت و آرامش این قشر از جامعه مساله مهمی است که باید به آن توجه جدی شود.

حجت الاسلام تقوی با اشاره به پایان یافتن زمان ثبت نام برای دریافت یارانه ها، از دولت خواست نسبت به قطع یارانه نقدی حدود دو میلیون ایرانی که در خارج از کشور زندگی می کنند، اقدام کند.ک/2

7337/686

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *