پنجشنبه، ۰۵ تیر ۹۳ - ۰۱:۴۵

به گزارش خبرنگار ایرنا، حجت الاسلام والمسلمین ˈمجید صفدریˈ روز چهارشنبه در جلسه ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر سرپل…

به گزارش خبرنگار ایرنا، حجت الاسلام والمسلمین ˈمجید صفدریˈ روز چهارشنبه در جلسه ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر سرپل ذهاب، افزود: فریضه واجب امر به معروف و نهی از منکر زیربنای محسنات است.

وی تصریح کرد: با احیای فریضه واجب امر به معروف و نهی از منکر جامعه اصلاح و احیا می شود و ترویج برنامه های معنوی و رواج معروفات در جامعه از نشر منکرات جلوگیری می کند.

صفدری اظهار کرد: فراهم کردن زمینه رشد و تعالی جامعه از وظایف دولت است لذا دولت نباید برای تحقق این اهداف از هیچ تلاشی برای برخورد با منکرات دریغ کند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه سرپل ذهاب و دبیر ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر نیز در این جلسه گفت: امر به معروف و نهی از منکر از مهمترین اصول زیربنای اسلام است و احیای این فریضه الهی در جامعه و ترویج آن موجب سعادت جامعه اسلامی می شود.

فضاسازی سطح شهر توسط اصناف متناسب با ماه مبارک رمضان، برپایی مراسم افطار در سه نقطه شهر، تهیه دفترک برای مسافران از سوی شهرداری و میراث فرهنگی در رابطه با معرفی اماکن خدماتی جهت رعایت حفظ شئونات ماه مبارک، برگزاری کلاس اخلاق در ماه مبارک رمضان، برپایی اردوهای تابستانی برای سرگروه های تذکر لسانی و تهیه و توزیع بسته های فرهنگی توسط آموزش و پرورش از مصوبات این جلسه بود.

سرپل ذهاب در غرب استان کرمانشاه بیش از 85 هزار نفر جمعیت دارد.ک/2

7399/567/712

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.