دوشنبه، ۰۹ تیر ۹۳ - ۰۶:۳۶

حجت‏الاسلامˈ محمود ترابیˈ روز دوشنبه در نشست شورای راهبردی و هم فکری بسیج شهرستان شاهرود افزود: توجه به بسیج، بسیجیان و فرهنگ متعالی…

حجت‏الاسلامˈ محمود ترابیˈ روز دوشنبه در نشست شورای راهبردی و هم فکری بسیج شهرستان شاهرود افزود: توجه به بسیج، بسیجیان و فرهنگ متعالی آن، سبب استحکام انقلاب اسلامی می شود و باید با جدیت برنامه های بسیج در ابعاد گوناگون به ویژه بیانات مقام معظم رهبری مورد توجه قرار گیرد.

وی با اشاره به اینکه همه آحاد جامعه به ویژه بسیجیان تلاش می کنند تا انقلاب اسلامی روز به روز مستحکم تر و قوی تر از گذشته و با صلابت و عزت در جهان نمایان شود گفت: تمام این تلاش ها برای رضای خداست و تفکر بسیج در جامعه تاثیرگذاری خود را به خوبی نشان داده است.

وی بیان کرد: امام راحل و مقام معظم رهبری اهمیت بسیج و نقش موثر آن در پیشبرد اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی و حفظ روحیه بسیجی در کشور را مورد تاکید قرار دادند.

ترابی به جایگاه بسیج در جامعه اشاره کرد و گفت: بسیج از ابتدای انقلاب در صحنه های مختلف دفاع از انقلاب اسلامی با اقتدار حضور داشته و بزرگترین پشتیبان انقلاب اسلامی است.

وی تاکید کرد: این حضور به خاطر وجود آحاد مختلف مردم در این نهاد مقدس است که این تشکل را به بزرگترین تشکل مردمی تبدیل کرده است.ک/2

1497/7358/599

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *