دوشنبه، ۲۷ مرداد ۹۳ - ۰۳:۴۹

امام جمعه قزوین ارتباط دانشگاه‌ها با مدارس حوزه‌های علمیه را مهم دانست و اظهار کرد: باید این ارتباط در بخش اساتید و زمینه‌های…

امام جمعه قزوین ارتباط دانشگاه‌ها با مدارس حوزه‌های علمیه را مهم دانست و اظهار کرد: باید این ارتباط در بخش اساتید و زمینه‌های درسی و پژوهشی بیشتر برقرار شود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه قزوین، آیت‌الله هادی باریک‌بین در دیدار جمعی از اعضای هیات علمی و اساتید دانشگاه آزاد اسلامی واحد قزوین با اشاره به پیشرفت‌های صورت گرفته در سایه علم آموزی گفت: امروز در سایه تلاش و کار و علم آموزی پیشرفت‌های خوبی نصیب ملت ایران شده است.

وی با اشاره به روایتی از حضرت علی(ع) درباره علم آموزی گفت: کسی که خود را به علم و دانش آراسته کند خداوند او را بلند مرتبه می‌گرداند.

باریک‌بین در ادامه این دیدار فعالیت‌های علمی و فرهنگی این دانشگاه را قابل تقدیر دانست و بر ترویج بیشتر علم آموزی در بین دانشجویان تاکید کرد.

وی ادامه داد: ما در عصری زندگی می‌کنیم که باید بیش از همیشه علم را آموخته و در خدمت بشریت و جامعه باشیم.

امام جمعه موقت قزوین خاطرنشان کرد: امروز نظام جمهوری اسلامی ایران این فرصت را به وجود آورده که در زمینه علم آموزی و ترویج و گسترش آن بیش از پیش در رفع عقب ماندگی تلاش کنیم.

وی در پایان بر ترویج علم، تحصیل، تعمیق و پژوهش علم در مراکز دانشگاهی تاکید کرد.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.