شنبه، ۲۴ خرداد ۹۳ - ۰۹:۱۷

آیت الله ˈسید احمد علم الهدیˈ روز شنبه در دیدار با مسوولان و جامعه ورزش خراسان رضوی افزود: باید از ظرفیتهای ورزش با…

آیت الله ˈسید احمد علم الهدیˈ روز شنبه در دیدار با مسوولان و جامعه ورزش خراسان رضوی افزود: باید از ظرفیتهای ورزش با توجه به جذابیت های آن در جامعه برای عملیاتی کردن مسائل فرهنگی در جامعه بهره لازم گرفت.

وی با اشاره به جمعیت 38 درصدی جوانان این استان گفت: یکی از رموز موفقیت پیامبران این بود که همانند طبیب که به دنبال مریض می رود، آنان نیز به دنبال جوانان می رفتند و بخش اعظم هدایتهای خود را از آنان آغاز می کردند و لذا جوانان قشری گریزان هستند و مسوولان باید به سراغ آنان بروند.

به گزارش روز شنبه روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، وی اظهارکرد: جوانان امروز دارای سه صفت عصیان طلبی، نوطلبی و تحول سازی هستند و امروزه هیچ غذایی تلخ تر از آموزش و کلاس برای جوان نیست و باید مسائل اخلاقی و اعتقادی در حوزه این قشر به صورت عملیاتی پیگیری و نهادینه شود.

مدیر کل ورزش و جوانان خراسان رضوی هم گفت: هم اکنون 145 هزار نفر ورزشکار در رشته های مختلف ورزشی در این استان سازماندهی شده و فعالند و 74 ورزشکار در اردوهای تیمهای ملی حضور دارند.

ˈکورش صبوریانˈ به فعالیت 50 سازمان مردم نهاد در حوزه های مختلف اجتماعی، مخترعین، نهج البلاغه، قرآن، سلامت، امر به معروف و نهی از منکر و کتاب و کتابخوانی، خانه داری و مهارت های قبل و بعد از ازدواج در استان اشاره کرد و گفت: استفاده از ظرفیتهای سازمانهای فوق در این بخشها رویکرد مهم فعالیتهای ما را تشکیل می دهد.ک/1

7490/659

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.