جمعه، ۰۵ اردیبهشت ۹۳ - ۰۷:۲۷

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام «سید مجتبی میردامادی» در خطبه های نماز جمعه شهر اصفهان با بیان اینکه کارگر نزد اسلام و پیامبر(ص)…

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام «سید مجتبی میردامادی» در خطبه های نماز جمعه شهر اصفهان با بیان اینکه کارگر نزد اسلام و پیامبر(ص) حبیب و عزیز است، افزود: جای کارگران میان مسوولان هنوز پیدا نشده و از آنها قدردانی لازم نمی شود که این بی انصافی است.

امام جمعه موقت اصفهان با اشاره به سالروز شکست حمله آمریکا به ایران در طبس اظهار کرد: این روز در تاریخ ایران یک معجزه است و نشان داد که خداوند همیشه با ملت مسلمان است.

وی تاکید کرد: آمریکایی ها از همان روز فهمیدند که با ملت مسلمان و ایثارگر ایران نمی شود وارد جنگ شد هر چند که در حال توطئه و تحریم علیه ایران هستند.

حجت الاسلام میردامادی تصریح کرد: تحریم ها باعث شکوفا شدن استعدادهای ملت ایران بویژه در انرژی هسته ای شد و حالا دنیا به توان هسته ای ایران حسد می ورزد.

وی همچنین با اشاره به 9 اردیبهشت روز شوراهای شهر و روستا گفت: جناح بندی ها و انگیزه های حزبی و گروهی در شوراها زهری مهلک است و مدیران لایق نباید تنها به دلیل جناح بندی ها کنار گذاشته شوند.

امام جمعه موقت اصفهان به روز خلیج فارس نیز اشاره و اظهار کرد: نام خلیج فارس در تمام کتب تاریخی و اسناد موجود است و هیچ کس نمی تواند در این سندهای قطعی شک و شبهه ایجاد کند.

وی تاکید کرد: خلیج فارس، تنها خلیج فارس است و افتخار می کند که فارس نامیده می شود.

وی هفته نکوداشت اصفهان را که در سالروز شیخ بهایی آغاز شد، افتخاری برای این شهر خواند و افزود: شیخ بهایی کسی بود که هنوز بشر نتوانسته تراوشات ذهنی وی را کشف کند.

حجت الاسلام میردامادی گفت: اصفهان یک افتخار است و بزرگان زیادی همچون مرحوم آیت الله بروجردی در این شهر بزرگ شده اند.

وی بر لزوم پیگیری مشکل آب اصفهان توسط یک مدیریت واحد تاکید کرد و گفت: ان شاء الله رودخانه زاینده رود پرآب خواهد شد و برای زنده شدن رگ حیات اصفهان جشن خواهیم گرفت.

پ/7140/ 607

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *