جمعه، ۲۷ تیر ۹۳ - ۱۰:۳۹

به گزارش خبرنگار ایرنا، ماموستا ملا قادر قادری عصر روز پنجشنبه درهمایش بصیرت که به مناسبت سالروز تاسیس شورای نگهبان برگزار شد، هوشیاری…

به گزارش خبرنگار ایرنا، ماموستا ملا قادر قادری عصر روز پنجشنبه درهمایش بصیرت که به مناسبت سالروز تاسیس شورای نگهبان برگزار شد، هوشیاری را مهمترین ویژگی و راهبرد ناظران شورای نگهبان قانون اساسی دانست.

وی با بیان اینکه کار ناظران شورای نگهبان علاوه بر نظارت بر نحوه و روند مراحل مختلف انتخابات، تعیین صلاحیت افراد است، که کاری بسیار دشوار و رسالتی خطیر و حساس می باشد.

امام جمعه پاوه افزود: ناظران و مجموعه شورای نگهبان به عنوان معتمدان مردم و نظام در احراز صلاحیت افراد و نامزدهای انتخابات مختلف باید با هوشیار و با بصیرت عمل کنند.

ماموستا قادری تصریح کرد: به لطف خداوند وهوشیاری و بصیرت مجموعه شورای نگهبان، انتخابات مختلف در کشورمان با وجود سنگ اندازی و ترفندهای دشمنان خارجی و دوستان جاهل همواره با مشارکت حداکثری مردم و سلامت کامل برگزار شده است.

امام جمعه پاوه، توسل به خداوند و دین را مهمترین عامل استقامت و ثبات در کار و زندگی دانست و گفت: اگر ما همواره در خط مستقیم حرکت کنیم به سعادت می رسیم.

وی با اشاره به سخن حضرت علی (ع) در خصوص فقر و نداری گفت: فقر مقوله ای ناگوار است که حضرت علی (ع) می فرمایند بدترین حالت بعد از فقر مالی عدم سلامت جسم است و بدتر از این دو عدم سلامت درون انسان است که در این صورت انسان بی بصیرت و خطرناک است.

رییس دفتر نظارت شورای نگهبان برانتخابات پاوه نیز با تشریح رسالت این نهاد گفت: برگزاری انتخابات متعدد در کشور با مشارکت حداکثری مردم، همراه با سلامت آن نتیجه نظارت و سلامت مجریان و ناظران است.

علی احمد باباخاص افزود: در شهرستان پاوه 263 ناظر، سرناظر و ناظر مسوول فعال هستند که بر روند و اجرای انتخابات مختلف نظارت می کنند.

7448/567

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبير:
newsroom@irna.ir

تماس بی واسطه با مسئولین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.