یکشنبه، ۰۷ اردیبهشت ۹۳ - ۰۲:۴۲

به گزارش روز یکشنبه خبرنگار ایرنا، در پیام ماموستا ملاˈقادر قادریˈ آمده است:ˈ درگذشت عالم جلیل القدر و وارسته ماموستا حسام الدین مجتهدی…

به گزارش روز یکشنبه خبرنگار ایرنا، در پیام ماموستا ملاˈقادر قادریˈ آمده است:ˈ درگذشت عالم جلیل القدر و وارسته ماموستا حسام الدین مجتهدی امام جمعه فقید سنندج و نماینده مردم شریف کردستان در مجلس خبرگان رهبری که از روحانیون باسابقه و فقیه و از خانواده های اصیل علم و فقاهت کردستان بود موجب تاسف و تاثر گردیدˈ.

ˈاینجانب فقدان جبران ناپذیر این عالم ربانی را به رهبر معظم انقلاب اسلامی، بیت بزرگوار مجتهدی؛ عموم مردم فهیم و قدرشناس کردستان و جامعه روحانیت معزز کردستان تسلیت عرض نموده و از درگاه خداوند متعال برای آن فقید سعید علوّ درجات و برای بازماندگان، صبر جزیل مسئلت می نمایمˈ.

ماموستا حسام الدین مجتهدی امام جمعه سنندج که از 29 فروردین بر اثر بیماری در بیمارستان طالقانی تهران بستری بود، روز شنبه درگذشت.

ماموستا مجتهدی که حدود 93 سال سن داشت از سال 83 به عنوان امام جمعه سنندج منصوب شد و در سال 90 نیز به عنوان نماینده مردم این استان در مجلس خبرگان رهبری برگزیده شد.

567/7448

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *