پنجشنبه، ۱۲ تیر ۹۳ - ۰۳:۳۰

به گزارش ایرنا، آیت الله ˈعبدالنبی نمازیˈ شامگاه چهارشنبه در دیدار با اعضای ستاد دیه کاشان با بیان اینکه نفوذ تبلیغات و تهاجم…

به گزارش ایرنا، آیت الله ˈعبدالنبی نمازیˈ شامگاه چهارشنبه در دیدار با اعضای ستاد دیه کاشان با بیان اینکه نفوذ تبلیغات و تهاجم دشمن، پیشگیری از گناه و جرم را سخت کرده است، اظهار داشت: اینترنت، شبکه های ماهواره ای و برخی بدآموزی ها در داخل کشور باعث ایجاد جرم و جنایت شده است.

وی با اشاره به نامگذاری امسال با عنوان ˈفرهنگ و اقتصاد با عزم ملی و مدیریت جهادیˈ افزود: رهبرمعظم انقلاب در دیدار با اعضای مجلس خبرگان رهبری فرهنگ را از اقتصاد مهمتر دانستند، زیرا فرهنگ نقش اکسیژن را دارد.

وی نقش فرهنگ در جامعه، خانواده، مدرسه، دانشگاه، اداره و محیط کار را بسیار تاثیرگذار خواند و گفت: با این وجود نباید مایوس و ناامید شد، گرچه برای برطرف کردن آن بکار و تلاش زیادی نیاز است.

عضو مجلس خبرگان رهبری خاطرنشان کرد: متصدیان امر تعلیم و تربیت، دانشگاهیان، نخبگان، علما و همه کسانی که در تنویر افکار عمومی نقش دارند، باید جهاد فرهنگی انجام دهند.

آیت الله نمازی کار در ستادهای دیه را خدمتی بزرگ دانست و تصریح کرد: کار در این ستاد حالت دفاعی دارد.

وی با اشاره به روایات اسلامی گفت: وقتی مقدمات آزادی یک عضو خانواده توسط اعضای ستاد دیه فراهم می شود، شادی اعضای دیگر خانواده را به همراه دارد.

عضو ارشد جامعه مدرسین حوزه علمیه قم یادآور شد: آزادی زندانیان نه تنها باعث پیشگیری از عوارض و مفاسد در جامعه می شود بلکه در روحیه فرزندان بخصوص دانش آموزان آنان تاثیرگذار است.

562/545

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.