جمعه، ۲۳ خرداد ۹۳ - ۰۹:۵۷

آیت الله ˈعبدالنبی نمازیˈ شامگاه پنجشنبه در جمع اهالی محله ˈلتحرˈ کاشان اظهار داشت: مسوولان کاشان با پیشه کردن وحدت و همدلی تحولات…

آیت الله ˈعبدالنبی نمازیˈ شامگاه پنجشنبه در جمع اهالی محله ˈلتحرˈ کاشان اظهار داشت: مسوولان کاشان با پیشه کردن وحدت و همدلی تحولات عمرانی خوبی برای پیشرفت و توسعه کاشان رقم زده اند.

وی همچنین با اشاره به حضور مردم در دفاع از انقلاب گفت: تجربه هشت سال دفاع مقدس این ملت را در برابر متجاوزین آماده نگه داشته است.

در شرایط فعلی در منطقه خاورمیانه جنگ و درگیری است، اما بواسطه قدرت و عظمت ملت ایران دشمن جرات نگاه بد به مرزهای ما را ندارد.

وی با محکوم کردن حملات گروه تروریستی ˈداعشˈ درعراق افزود: ایران با پشتوانه قدرت خود در حمایت از دولت عراق از کمک های نظامی و بهداشتی دریغ نخواهد کرد.

عضو مجلس خبرگان رهبری با اشاره به اینکه خدا به ملت ایران نعمت ولایت داده است، تصریح کرد: صلابت و عظمت کشور بر پایه ولایت فقیه استوار است و در صورت نبود این نعمت هیچ چیزی از ایران باقی نخواهد ماند.

وی با تبریک فرا رسیدن میلاد حضرت مهدی (عج) گفت: بنابر وعده الهی در آینده نزدیک رهبری و خلافت زمین تحت حاکمیت اهل ایمان و توحید خواهد بود.

7565/545

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.