جمعه، ۲۷ تیر ۹۳ - ۱۰:۳۹

حجت الاسلام محمود محمودی درخطبه های نمازجمعه این هفته شهر کنگان به اوضاع اسفناک و فجایع بشری در سرزمین های اشغالی بویژه نوار…

حجت الاسلام محمود محمودی درخطبه های نمازجمعه این هفته شهر کنگان به اوضاع اسفناک و فجایع بشری در سرزمین های اشغالی بویژه نوار غزه اشاره کرد و افزود: سکوت مجامع بین المللی و مدعیان دروغین حقوق بشر لکه ننگی در کتاب قطور خیانت های بشری این مجامع، جنایتکاران صهیونیستی و حامیان آنها بویژه آمریکای جنایتکار است.

وی اضافه کرد: وحدت اسلام و کمک و حمایت کشورهای اسلامی از انتفاضه سوم ضروری است و حضور گسترده مردم روزه دار در راهپیمایی روز جهانی قدس امسال مشت محکمی بر دهان رژیم جعلی اسرائیل خواهد بود و به فضل الهی این رژیم و حامیان منفورش به زباله دان تاریخ خواهند پیوست.

محمودی دربخش دیگر با اشاره به عظمت و اهمیت لیالی قدر و لزوم بهره صحیح از این ایام ضمن تسلیت شهادت مولای متقیان به بیان برخی اصول حکومتی امام المتقین پرداخت و گفت: مسوولان و مردم بایستی در زندگی و امور خود به آن امام همام اقتدا کنند.

امام جمعه کنگان در باره مذاکرات ژنو گفت: مذاکرات ژنو آخرین فرصت غرب برای دست برداشتن از زیاده خواهی ها و احترام به حقوق مسلم ملت بزرگ ایران است. ک/2

7208/539

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبير:
newsroom@irna.ir

تماس بی واسطه با مسئولین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.