شنبه، ۱۷ خرداد ۹۳ - ۰۷:۳۲

به گزارش خبرنگار ایرنا، حجت الاسلام عسگربیگی در خطبه های امروز نمازجمعه این شهرستان با تبریک میلاد با سعادت حضرت علی اکبر(ع) و…

به گزارش خبرنگار ایرنا، حجت الاسلام عسگربیگی در خطبه های امروز نمازجمعه این شهرستان با تبریک میلاد با سعادت حضرت علی اکبر(ع) و با اشاره به روز جوان اظهار کرد: جوانان باید در راستای استحکام بیشتر بنیه دینی خود تلاش کنند و با تحصیل ، تهذیب و خودسازی متوجه مسوولیت آینده خود باشند.

وی بیان کرد: جوانان از فرصت ها درست بهره برداری کنند و در جامعه اسلامی هدفمند به جلو بروند.

او با گرامیداشت ایام ماه شعبان و تولید منجی عالم بشریت گفت: :مهمترین اقدام حضرت مهدی (عج)اقامه حکومت عدل است..

وی در بخشی از سخنانش با اشاره به هفته محیط زیست و تقدیر از فعالان محیط زیست بربرخورد قاطع در برخورد با متخلفان این حوزه تاکیدکرد.

وی در خصوص برگزاری مراسم سالگرد رحلت حضرت امام خمینی (ره) در مرقد مطهر رهبر کبیر انقلاب بیان کرد: با وجود گذشت 25 سال از ارتحال حضرت امام (ره) هر روز بر خیل مشتاقانش افزوده می شود.

وی گفت: 35 سال از عمر با برکت انقلاب اسلامی می گذرد و هیچ یک از انقلاب های دنیا در خاورمیانه و دیگر کشورها نتوانسته اند انقلاب را در مسیر خود نگاه دارند.

او با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در سالگرد ارتحال امام راحل گفت: پس از رحلت امام خمینی (ره) و مدیریت مقام معظم رهبری افتخارات، پیشرفت ها و دستاوردهای گوناگونی نصیب امت اسلامی ایران شده است.

7123/530

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.