سه شنبه، ۲۰ خرداد ۹۳ - ۰۹:۲۳

به گزارش خبرنگار باشگاه خبرنگاران بجنورد،حجت الاسلام و المسلمین یعقوبی در دیدار مدیران جهاد کشاورزی استان در آستانه هفته جهاد کشاورزی با بیان…

به گزارش خبرنگار باشگاه خبرنگاران بجنورد،حجت الاسلام و المسلمین یعقوبی در دیدار مدیران جهاد کشاورزی استان در آستانه هفته جهاد کشاورزی با بیان اینکه روحیه جهادی از آغاز تاسیس این سازمان از نکات مثبت کارکنان آن به شمار می رود گفت: توجه به کارهای زیر بنایی و ایجاد بسترهای لازم متناسب با شعار امسال/ بویژه در بخش تولیدات کشاورزی می تواند موجب رشد اقتصادی شود.
وی گفت: سازمان جهاد کشاورزی برای روان سازی زندگی اقتصادی مردم خدمات ارائه می دهد که حوزه کاری گسترده ای نیز دارد.
وی کار در حوزه جهاد کشاورزی را مقدس دانست و افزود: یکی دیگر از ویژگیهای جهاد کشاورزی عنوان جهادی آن است که باید این عنوان در فرهنگ ما نهادینه شود چرا که ارزش بالایی دارد .
حجت الاسلام و المسلمین یعقوبی بر کار و کوشش تاکید و تصریح کرد: در زمان طاغوت مدیریت کشور دچار مشکل شد ونتوانست به پیشرفت برسد پس هم اکنون باید با مدیریت جهادی بتوانیم کمبودها ونقصان ها را جبران کنیم.
امام جمعه بجنورد بر توجه به زیر ساخت های بخش کشاورزی تاکید کرد و گفت: برای توسعه پایدار و همه جانبه باید زیر ساخت ها در بخش کشاورزی آماده شود تا این بخش تقویت شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.