چهارشنبه، ۱۴ خرداد ۹۳ - ۰۱:۵۷

به گزارش خبرنگار ایرنا ، حجت الاسلام ˈ عباسعلی ابراهیمی ˈ روز سه شنبه در آیین گرامیداشت ارتحال امام خمینی (ره) در مسجد…

به گزارش خبرنگار ایرنا ، حجت الاسلام ˈ عباسعلی ابراهیمی ˈ روز سه شنبه در آیین گرامیداشت ارتحال امام خمینی (ره) در مسجد جامع چالوس افزود : معمار کبیر انقلاب درحقیقت تنها شخصیتی بود که بدون توجه به دنیا و با اتکال به خدای متعال تاریخ و جهان را متحول کرد.

وی داشتن روحیه جهادی ، ایستادگی در برابر زیاده خواهی قدرت های زورگو و احیای دین مبین اسلام را از جمله ویژگی های برجسته امام راحل (ره ) معرفی کرد و ادامه داد : این شاخصه ها در واقع متاثر از بینش اعتقادی ، سیاسی ، اجتماعی و تربیت خانوادگی ایشان در دوران زندگی شان بود.

ابراهیمی رابطه عزتمندانه با کشورهای جهان ، مبارزه با صهیونیست جهانی و به ذلت کشیدن اعتبار این کشور را از دیگر ویژگی های امام راحل (ره ) برشمرد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران گفت : امام راحل همچنین توانست خوباوری و اعتماد به نفس را به امت ایران اسلامی بیاموزد و آنان را به وحدت ، همبستگی و همدلی دعوت کند چرا که رمز موفقیت در برابر توطئه های دشمنان را همبستگی میان ملت می دانست.

وی تبیین شخصیت و اندیشه های امام راحل (ره ) برای نسل های کنونی و آینده انقلاب اسلامی را یک وظیفه و تکلیف الهی دانست و تاکید کرد : باید این مهم در اولویت برنامه کاری مسوولان نهادهای ذیربط قرارگیرد.ک/3

624/1654

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.