چهارشنبه، ۱۶ مهر ۹۳ - ۰۱:۴۳

به گزارش خبرنگار مهر، حسین صمدی بروجنی پیش از ظهر چهارشنبه در نشست مطبوعاتی با اشاره به اینکه امانت دار مردم استان چهارمحال…

به گزارش خبرنگار مهر، حسین صمدی بروجنی پیش از ظهر چهارشنبه در نشست مطبوعاتی با اشاره به اینکه امانت دار مردم استان چهارمحال و بختیاری در بحث تونل گلاب هستم، ادامه داد:  بحث تونل گلاب یکی موضوعی است که نمی شود کتمان کرد اما من که در جایگاه مدیر آب استان هستم نمی توانم بگویم به چه نقطه ای رسیده ایم.

وی افزود: ما در مسیر در حال حرکت هستیم و در حال برسی و مذاکره هستیم.

صمدی ادامه داد: کارگروه های تخصصی در این خصوص تشکیل شده است و در حال برسی هستند.

وی با بیان اینکه کارگروه های مختلف شامل کارگرو های تخصصی و علمی و تئوری در حال برسی مسئله هستند، ادامه دارد: در این موضوع منافع رودخانه را حفظ می کنیم.

بحث برسی مجدد این موضوع در حال بررسی است

مدیر عامل آب منطقه ای استان چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه بحث برسی مجدد این موضوع در حال برسی است، عنوان کرد: ما در این موضوع امین همه هم استانی هایمان هستم و این امانت در دست من است و من امید به موضوع برد برد دارم.

وی بیان کرد: من این امانت را حفظ می کنم و تحت تاثیر هیچ قدرتی نیستم و قرار نمی گیرم.

وی با بیان اینکه حفظ منافع رودخانه هدف اصلی ما است، تاکید کرد: ما برای این موضوع چندین مرحله را پشت سر گذاشته ایم.

مدیر عامل آب منطقه ای استان چهارمحال و بختیاری در ادامه با اشاره به رودخانه بازفت عنوان کرد: رودخانه بازفت دارای یک شرایط خاص طبیعی دارد و مانند همه رودخانه ها در یک تعادل خوب است.

حسین صمدی بروجنی بیان کرد: شوری آب رودخانه طبیعی است و آنقدر نیست که مشکلی ایجاد کند و این امر برای محیط زیست فواید بسیاری دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.