دوشنبه، ۲۲ اردیبهشت ۹۳ - ۱۲:۳۸

به گزارش خبرنگار مهر، استاندار بوشهر بعدازظهر یکشنبه در جمع امدادگران هلال احمر استان بوشهر اظهار داشت: فعالان جمعیت هلال احمر استان بوشهر…

به گزارش خبرنگار مهر، استاندار بوشهر بعدازظهر یکشنبه در جمع امدادگران هلال احمر استان بوشهر اظهار داشت: فعالان جمعیت هلال احمر استان بوشهر در عرصه‌های مختلف توانمندی‌های خود را نشان داده‌اند و این مهم را همه مردم ایران در حوادث سیل و زلزله استان طی یک سال گذشته مشاهده کردند.

مصطفی سالاری به وقوع زلزله سال گشته در شهرستان دشتی اشاره کرد و خاطرنشان ساخت: امدادگران استان بوشهر در سریع‌ترین زمان خود را به محل حادثه رساندند و عملیات امداد و نجات را انجام دادند.

وی با اشاره به اینکه استان بوشهر در یکی از بلاخیزترین نقاط کشور واقع شده است، افزود: بلایای طبیعی مختلفی در استان بوشهر سالانه مشکلاتی را برای مردم ایجاد می‌کند که می‌توانیم به زلزله و سیل و خشکسالی و طوفان و… اشاره کنیم.

استاندار بوشهر با بیان اینکه مردم در زمان‌های وقوع بحران همواره در اندیشه رسیدن کمک‌های امدادگران هلال احمر هستند، بیان داشت: امدادگران هلال احمر در رسیدگی به آسیب دیدگان نقش بسیار مهم و تاثیرگذاری دارند.

وی به تجربیات بالای امدادگران استان بوشهر برای خدمات‌دهی به افراد حادثه دیده اشاره کرد و افزود: استفاده از تجهیزات و فناوری‌های جدید می‌تواند کمک شایانی به ارائه خدمات بهتر و بیشتر به حادثه دیدگان داشته باشد.

سالاری ادامه داد: امدادگران هلال احمر استان بوشهر آماده هستند تا به صورت شبانه‌روزی خدمات دهی کنند و می‌توانند در صورت برو مشکل در دیگر استان‌ها، به کمک آنها بشتابند.

در بخش دیگری از این مراسم، کارت داوطلب هلال احمر به استاندار بوشهر اهدا شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.