دوشنبه، ۰۲ تیر ۹۳ - ۰۳:۴۷

به گزارش خبرگزاری مهر، حسین شاهمرادی در کارگروه امداد و نجات همایش سراسری مدیران ستادی و عامل استانهای جمعیت هلال احمر، به طراحی…

به گزارش خبرگزاری مهر، حسین شاهمرادی در کارگروه امداد و نجات همایش سراسری مدیران ستادی و عامل استانهای جمعیت هلال احمر، به طراحی لباسهای متحد الشکل جدید برای امدادگران سراسر کشور اشاره کرد و افزود: دستورالعمل طراحی این لباسها تهیه شده و با همکاری شرکت نساجی در حال طراحی و تولید نمونه های اولیه این لباسها هستیم.

وی با بیان اینکه لباس های متحدالشکل تنها برای امدادگران نیست، خاطر نشان کرد: تمامی کارمندان حوزه عملیاتی سازمان امداد و نجات در سراسر کشور نیز در این طرح مد نظر قرار گرفته شدند و برای آنها نیز در حال طراحی لباس ویژه هستیم.

شاهمرادی افزود: تا پایان تیر ماه نمونه لباسهای طراحی شده از شرکت نساجی تحویل گرفته می شود و در صورت تایید دبیر کل جمعیت، برای تمامی امدادگران و کارمندان حوزه عملیاتی تولید می شود.

وی همچنین به خرید آمبولانس کمک دار اشاره کرد و گفت: با عنایت ویژه رئیس و دبیر کل جمعیت، این آمبولانسها خریداری شده و در مرحله شماره گذاری قرار دارد و با رویکرد پایگاه محوری به زودی نخست پایگاههای جمعیت هلال احمر تقویت می شود و سپس در اختیار شعبه های جمعیت قرار می گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.