پنجشنبه، ۰۸ آبان ۹۳ - ۰۴:۵۵

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام محمدتقی پورمحمدی بعد از ظهر پنج‌شنبه در همایش امر به معروف و نهی از منکر شهرستان مراغه…

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام محمدتقی پورمحمدی بعد از ظهر پنج‌شنبه در همایش امر به معروف و نهی از منکر شهرستان مراغه با بیان اینکه باید فریضه واجب امر به معروف و نهی از منکر در کشور احیا شود، افزود: رعایت نکردن فریضه امر به معروف و نهی از منکر موجب سرافکندگی و ذلت در جامعه اسلامی می شود.

وی سپس با بیان اینکه امام حسین(ع) به خاطر احیای امر به معروف و نهی از منکر خود و خانواده اش را فدا کرد، افزود: احیای امر به معروف و نهی از منکر قدم برداشتن در سیره پیامبر اکرم(ص) و اهل بیت(ع) است چراکه اهل بیت(ع) خود آغاز کننده امر به معروف و نهی از منکر هستند.

حجت الاسلام پورمحمدی با تاکید بر اینکه امر به معروف و نهی از منکر بالاترین فریضه در نزد اسلام است، گفت: باید در جامعه ما نیز امر به معروف را از خانواده و اطرافیان خود شروع کنیم.

وی در ادامه با انتقاد از اینکه عمل به فریضه امر به معروف و نهی از منکر خیلی کمرنگ شده است، ادامه داد: نیاز است نهادهای مختلف برای احیای این امر بیش از پیش تلاش و همت کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *