پنجشنبه، ۰۸ آبان ۹۳ - ۰۴:۰۵

به گزارش خبرنگار مهر، سردار جهانبخش کرمی ظهر پنجشنبه در همایش امر به معروف و نهی از منکر افزود: با توجه به اینکه…

به گزارش خبرنگار مهر، سردار جهانبخش کرمی ظهر پنجشنبه در همایش امر به معروف و نهی از منکر افزود: با توجه به اینکه دهه اول محرم به هفته امر به معروف و نهی از منکر است این همایش در استان برگزار شده است.

وی اظهار داشت:  این همایش در راستای تحقق فریضه مهم امر به معروف و نهی از منکر اجرا شده و کلیه نهادهای فرهنگی و مسئولین بر ترویج این امر مهم به طور جدی توجه دارند.

فرمانده سپاه انصار المهدی (عج) استان زنجان گفت: یکی از اهداف سید الشهداء امر به معروف و نهی از منکر بود و امروز همه اذعان جامعه بر تحقق این امر مهم مشارکت کنند.

سردار کرمی تاکید کرد: مقام معظم لرهبری بر ترویج این امر مهم تاکید جدی دارند و امروز همه باید به این منویات رهبری لبیک بگوییم.

وی در ادامه گفت: اگر در جامعه بر تحقق این امر توجه شود جلوی بسیاری از مشکلات در جامعه گرفته می‌شود و از بروز بسیاری از مشکلات جلوگیری می شود.

فرمانده سپاه انصار المهدی (عج) استان زنجان یاد آورشد: مقام معظم رهبری بر این امر تاکید دارند که اول باید در جامعه امر به معروف و نهی از منکر فرهنگ سازی شود و بعد هم شورای امر به معروف و نهی از مکنر فعال شود و تذکر لسانی هم تقویت شود.

سردار کرمی افزود: اگر ما درتحقق امر به معروف و نهی از منکر موفق شویم دشمن نمی تواند بر ما غلبه کند.

وی تصریح کرد: امروز دشمن با جنگ نرم وارد عرصه شده و جوانان ما را تیر رس و هدف برنامه های شوم خود قرار داده بنابراین باید جوانان به خوبی درخصوص امر به معروف و نهی از منکر توجه شوند.

فرمانده سپاه انصار المهدی(عج) استان زنجان گفت: امروز وحدت و یکپارچگی که وجود دارد ما از این فرصت به خوبی استفاده کنیم و قدر این فرصت را بدانیم و این وحدت را درجامعه تقویت کنیم چرا که باعث می شود دشمن تپنتواند بر جامعه ما غلبه کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *