یکشنبه، ۱۱ آبان ۹۳ - ۰۶:۰۵

جانشین دبیر ستاد احیاء امر به معروف و نهی از منکر استان همدان گفت: امر به معروف و نهی از منکر پاشیدن بذر…

جانشین دبیر ستاد احیاء امر به معروف و نهی از منکر استان همدان گفت: امر به معروف و نهی از منکر پاشیدن بذر محبت در بین مردم است و خشونت در این امر معنایی ندارد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)- منطقه همدان، “محمدجواد بیات” یکشنبه 11 آبان ماه در همایش امر به معروف و تهاجم فرهنگی، تاکید کرد: در راستای ارتقاء دانش عمومی یک میلیون نفر را با فریضه امر به معروف و نهی از منکر آشنا کرده‌ایم.

وی تصریح کرد: در بحث امر به معروف و نهی از منکر به دنبال استقرار و ایجاد آرامش و انضباط اجتماعی هستیم و برای بهره‌مندی تمامی اقشار جامعه از سلامت اجتماعی تلاش خواهیم کرد.

بیات اظهار کرد: بیان مضرات و آسیب‌های ماهواره که این روزها امری فراگیر شده بر عهده احیاگران است به طوری‌که باید فرهنگ درست استفاده از تکنولوژی‌های جدید را در بین مردم نهادینه کنیم.

وی با اشاره به حادثه اسیدپاشی استان اصفهان خاطرنشان کرد: عاملان اسیدپاشی هیچ ارتباطی با فریضه امر به معروف و نهی از منکر ندارند چراکه ناهی از منکر و آمر به معروف در مکتب امام حسین(ع) رشد یافته و همچین اعمالی از وی سرنمی‌زند.

وی در پایان تقارن روز عاشورا با 13 آبان را مبارک و پرفایده دانست و تاکید کرد: در این روز شعار مرگ بر آمریکا را فراموش نمی‌کنیم و از این فرصت پیش آمده نهایت استفاده را برای روشنگری مردم خواهیم کرد چراکه وظیفه احیاگر روشنگری و آگاهی بخشی مردم در برابر دسیسه‌های دشمن است به‌طوری‌که در همین راستا 123 عنوان جلد کتاب مورد فریضه امر به معروف و نهی از منکر چاپ شده است.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *