چهارشنبه، ۲۱ خرداد ۹۳ - ۰۷:۴۶

به گزارش خبرنگار اجتماعی باشگاه خبرنگاران از باغ موزه دفاع مقدس، مدیر عامل این باغ موزه گفت: بر اساس این تفاهمنامه، اشاعه ارزش…

به گزارش خبرنگار اجتماعی باشگاه خبرنگاران از باغ موزه دفاع مقدس، مدیر عامل این باغ موزه گفت: بر اساس این تفاهمنامه، اشاعه ارزش ها و مفاهیم ایثار، مقاومت و شهادت که مورد تاکید مقام معظم رهبری بوده مورد توجه قرار گرفته و بر این اساس طرح های فرهنگی مشترک با موضوع دفاع مقدس و معارف ارزشمند آن برنامه ریزی و اجرا می شود.

سردار «جواد خضرایی» با اشاره به همکاری دوجانبه در زمینه تدوین تاریخ شفاهی با موضوع نقش آموزش و پرورش افزود: از مفاد این تفاهمنامه، ارسال 2500 نشریه «خردنامه پایداری» برای مدارس شهرستان های استان تهران است که به اجرا در خواهد آمد.

مدیرعامل موزه دفاع مقدس تصریح کرد، مقرر شد دانش آموزان شهرستان های استان تهران با حضور در برنامه «طعم جبهه» از موزه دفاع مقدس بازدید و با مفاهیم و آثار دفاع مقدس آشنا می شوند.

مشاور شهردار تهران اضافه کرد: برگزاری دوره آشنایی با دفاع مقدس برای مربیان آمادگی دفاعی و امور تربیتی و برگزاری دوره های روایتگری دفاع مقدس برای فرهنگیان و اختصاص 500 نفر سهمیه در هر دوره اعزام کاروان های راهیان نور از دیگر مفاد این تفاهمنامه همکاری است.

این تفاهمنامه به امضای سردار خضرایی و «علیرضا کمریی» مدیرکل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران رسیده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.