جمعه، ۲۵ مهر ۹۳ - ۰۵:۵۱

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام محمد علی نکونام در خطبه های این هفته نماز جمعه شهرکرد اظهار داشت: بکوشیم از برکات تقوا…

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام محمد علی نکونام در خطبه های این هفته نماز جمعه شهرکرد اظهار داشت: بکوشیم از برکات تقوا به دور نباشیم و باید بدانیم معاد و قیامت خیلی آسانتر از تصور ما رخ خواهد داد وپرونده اعمال ما مورد حساب و کتاب قرار می گیرد.

وی بیان کرد: سعادتمندی انسان ها گام نهادن در راه خدا است و کسی سعادتمند خواهد شد که پیرو امامان و پیامبران باشد.

 نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری و امام جمعه شهرکرد با اشاره به اینکه راه سعادتمندی انسان پر از خطر است، بیان کرد: شیطان مهمترین خطر برای انسان به شمار می رود و باید دقت کنیم از وسوسه های شیطان به دور باشیم تا بتوانیم سعادتمند این دنیا و دنیای آخرت باشیم.

حجت الاسلام محمد علی نکونام یادآور شد: توجه به تعالیم قرآن و پیامبران و امامان و عمل به آنها انسان را سعادتمند می کند و باید در این راه تلاش کنیم.

سفر حج سفر شناخت و معرفت است

وی در ادامه با اشاره به اینکه سفر حج سفری است که خدای تبارک و تعالی برای مسلمانان فراهم کرده است که تا مسلمانان در این سفر شناخت و معرفتشان افزوده شود، تاکید کرد: سفر حج سفر شناخت و معرفت است.

نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری و امام جمعه شهرکرد گفت: در این ایام زائرین سفر بیت الله الحرام از این سفر باز می گردند و این سفر برای زائران سفر پر خیر و برکتی است و سفری برای تمرین اخلاص و تقوا و پوشیدن پیراهن پاکی ودوری از شیطان است.

حجت الاسلام محمد علی نکونام در ادامه با تبریک سالروز تاسیس وزارت اطلاعات تصریح کرد: سیستم اطلاعاتی کشور با توجه به اینکه نسبت به سازمان های اطلاعاتی کشور های دیگر عمر کمی دارد اما تحول و پیشرفت قابل توجه داشته است که بسیاری از دشمنان نظام را متعجب کرده است و این قابل تقدیر است.

وی ادامه داد: وزارت اطلاعات چشمان بیدار در راستای حفظ امنیت کشور و نظام است.

وی بیان کرد: مجاهدت های سربازان گمنام این سازمان تاکنون بسیاری از فتنه های دشمنان نظام را بر ملا کرده است و امنیت امروز کشور در سایه رشادتهای سربازان گمان سازمان اطلاعات است.

نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری و امام جمعه شهرکرد بیان کرد: دشمنان نظام اسلامی ایران توطئه های مختلفی را بر کشور برای ضربه زدن به نظام  روا می دارند و علت این که تاکنون در هیچ توطئه ای موفق نبوده اند به واسطه فعالیت های شبانه روزی کارکنان وزارت اطلاعات است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.