شنبه، ۱۹ مهر ۹۳ - ۰۹:۵۱

به گزارش خبرنگار مهر، مراسم تجلیل از خانواده ناجا جمعه شب با حضور حجت الاسلام محمد حسن باریک بین امام جمعه موقت قزوین،…

به گزارش خبرنگار مهر، مراسم تجلیل از خانواده ناجا جمعه شب با حضور حجت الاسلام محمد حسن باریک بین امام جمعه موقت قزوین، موسوی فرماندار و جمعی از مسئولان استان برگزار شد.

حجت الاسلام محمد حسن باریک بین در این مراسم ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی با بیان اینکه نیروی انتظامی حافظ امنیت و نظم پایدار در کشور است اظهارداشت: نظم و امنیت حاکم بر جامعه مرهون تلاش نیروهای جان برکف نیروی انتظامی است.

امام جمعه موقت قزوین تصریح کرد: نیروی انتظامی با تأسی به آموزه‌های اسلامی و تعالیم ناشی از توصیه‌‌ها و رهنمودهای حضرت امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری با جلب رضایتمندی مردمی توانسته‌ خود را در تراز یک الگوی موفق به سازمان‌های مشابه در فراسوی مرزهای کشور معرفی کند.

حجت الاسلام باریک بین ادامه داد: تلاشهای ارزشمند وماندگار شما در برخورد با بی نظمی وهمچنین امنیت جامعه اسلامی بر هیچ کسی پوشیده نیست وباید مردم متدین ما هیچ وقت این زحمات شما را فراموش نکرده وقدردان زحمات شما باشند.

امام جمعه موقت قزوین ضمن قدردانی از تلاشهای همسران پرسنل نیروی انتظامی خاطرنشان کرد: باید از خانواده شما پرسنل نیروی انتظامی که همیشه در همه ماموریت ها وکارهای حساس شما همیشه یارو یاور شما بوده اند نیز قدردانی کنم.

حجت الاسلام باریک بین تصریح کرد: شما پرسنل نیروی انتظامی که همیشه در جامعه با نابسامانیهای اجتماعی مواجه هستید ولی در خانواده وبرخورد با فرزندان با یک نگاه ویژه به آنها داشته باشید که در دین مبین اسلام حقوق خانواده بسیار با اهمیت است و به این نکته مهم نیز باید توجه داشته باشیم.

در ادامه این مراسم سرهنگ اکبری فرمانده نیروی انتظامی شهرستان قزوین ضمن تبریک هفته ناجا و همچنین عید سعید غدیر به وظیفه خطیر نیروی انتظامی در کشور و در استان اشاره کرد و اظهارداشت: ما پرسنل نیروی انتظامی باید قدردان خانواده خود باشیم که همیشه و در همه ماموریت ها همراه همسران خود هستند و امیدواریم این رسالت خطیر که بر عهده ماست بتوانیم بخوبی در جامعه اسلامی انجام دهیم.

در پایان این مراسم از فرمانده هان نیروی انتظامی استان، فرمانده هان پیشین ناجا و همچنین از خانواده شهدای نیروی انتظامی تجلیل شد.
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.