پنجشنبه، ۲۴ مهر ۹۳ - ۰۳:۳۴

استاندار قم در همایش سی امین سالگرد تاسیس وزارت اطلاعات، اقتدار و امنیت کشور را مرهون مجاهدت سربازان گمنام امام زمان (عج) و…

استاندار قم در همایش سی امین سالگرد تاسیس وزارت اطلاعات، اقتدار و امنیت کشور را مرهون مجاهدت سربازان گمنام امام زمان (عج) و ایثار شهدا دانست.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه قم، حجت‌الاسلام والمسلمین محمدصادق صالحی منش در همایش سی امین سالگرد تاسیس وزارت اطلاعات که در سالن همایش‌های دفتر تبلیغات اسلامی برگزار شد،‌ با بیان اینکه وزارت اطلاعات از جایگاه خاصی در نظام اسلامی برخوردار است، گفت: مسئولان این وزارتخانه بر اساس موازین اسلام ناب محمدی و در جهت حفظ امنیت جامعه مجاهدت می‌کنند.

استاندار قم حفظ امنیت کشور را از وظایف مهم وزارت اطلاعات دانست و افزود: حس امنیت و آرامش مردم مهمترین دستاورد این نهاد امنیتی در عرصه‌ی داخلی است.

وی همچنین جلوگیری از نفوذ دشمنان خارجی را دیگر رسالت مهم این وزارتخانه عنوان و خاطرنشان کرد: امروز به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی و با تلاش توام با تدبیر سربازان گمنام امام زمان(عج)، ایران اسلامی در اوج اقتدار و امنیت قرار دارد.

مقام عالی دولت در استان با بیان اینکه کشورهای مستکبر و دست نشانده‌های منطقه‌ای آنها برای آسیب زدن به نظام از هیچ تلاشی فروگذار نیستند، تصریح کرد: هجمه ی غرب به کشورهای عراق، سوریه، لبنان و فلسطین طی سالهای اخیر در راستای همین هدف بوده که خوشبختانه به فضل الهی و درایت و تدبیر مسئولان به شکست دشمنان مبدل شده است.

‌انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.