چهارشنبه، ۱۶ مهر ۹۳ - ۰۵:۲۸

به گزارش خبرنگار مهر اسماعیل عبادی قهرمان رشته تیراندازی تیم ملی ایران در مسابقات آسیایی اینچئون ظهر چهارشنبه واردشهر قزوین شد و  مورد…

به گزارش خبرنگار مهر اسماعیل عبادی قهرمان رشته تیراندازی تیم ملی ایران در مسابقات آسیایی اینچئون ظهر چهارشنبه واردشهر قزوین شد و  مورد استقبال گرم مردم و مسئولان استان قرار گرفت.

در این مراسم محمد مشهدی آقایی مدیرکل ورزش و جوانان قزوین با تقدیر از کماندار طلایی آسیا گفت: مدال طلای اسماعیل عبادی در تاریخ ورزش کشور ثبت خواهد شد زیرا اولین مدال تاریخ کمانداران ایران در بازی های آسیایی است.

وی افزود: با مدال طلای اسماعیل عبادی بسیاری از جوانان کشور و استان به رشته تیراندازی با کمان علاقمند شده اند که شاید یکی از اهداف اداره کل ورزش و جوانان محقق شده است.

مدیرکل ورزش و جوانان قزوین با بیان این که خاطره این مدال تا سال ها در اذهان عمومی باقی خواهد ماند تصریح کرد: امیدواریم با حمایت معنوی و مالی مسئولان استانی و با پشتکار و تمرین مداوم اسماعیل عبادی این قهرمان ملی بتواند در مسابقات جهانی و المپیک هم بدرخشد و برای ایران افتخار آفرینی کند.

در ادامه این مراسم اسماعیل عبادی با اشاره به امکانات محدود فدراسیون تیراندازی ایران برای ورزشکاران گفت: تیم ملی تیراندازی ایران به جهت این که با آب و هوای محل مسابقات بیشتر آشنا شود یک هفته زودتر از موعد مقرر عازم کره شد و در یکی از مدارس کره ای مستقر شد.

وی افزود : من به جرات می توانم بگویم که مدرسه ای که در آن مستقر بودیم بیشتر از فدراسیون تیراندازی ایران امکانات داشت و آن ها می توانستند در مدرسه خود مسابقات جهانی برگزار کنند در حالی که فدراسیون ایران توان برگزاری بازی های آسیایی را ندارد.

عبادی اضافه کرد : مسابقات آسیایی اینچئون از سطح بسیار بالایی برخوردار بود و حریفان قدرتمندی در این مسابقات شرکت کرده بودند که خوشبختانه با توکل به خدا توانستم در این مسبقات قهرمان شوم.

در پایان این مراسم محمد مشهدی آقایی مدیرکل ورزش و جوانان قزوین با اهدا 10 سکه بهار آزادی از اسماعیل عبادی تقدیر کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.