سه شنبه، ۲۳ اردیبهشت ۹۳ - ۱۰:۴۹

سید موسی میرجهانمردی روز سه شنبه در گفت وگو با ایرنا افزود: یکی از مشکلات اساسی که هم اینک بازنشستگان استان از آن…

سید موسی میرجهانمردی روز سه شنبه در گفت وگو با ایرنا افزود: یکی از مشکلات اساسی که هم اینک بازنشستگان استان از آن رنج می برند افزایش نرخ تعرفه های پزشکی است که به دلیل شرایط سنی این افراد مشکلاتی را برای آنها ایجاد کرده است.

دبیر تشکیلات خانه کارگر بوشهر اضافه کرد: هر چند با پوشش بیمه تکمیلی گام های خوبی برای کاهش هزینه های این افراد برداشته شده است اما به نظر می رسد که دولت باید با نگاه ویژه ای برای اختصاص اعتبارات لازم برای این افراد چاره جویی کند.

نماینده هیات تحقیق و تفحص مجلس شورای اسلامی در استان بوشهر بیان کرد: به دلیل اجاره ای بودن مکان استقرار کانون بازنشستگان بوشهر و جابه جایی های سالانه، عمده بازنشستگان در پیگیری خواسته هایشان به دلیل پیدا نکردن محل استقرار این کانون با مشکلات جدی رو به رو هستند.

میرجهانمردی گفت: تسهیلات رفاهی و بانکی برای بازنشستگان محدود است و قادر به پاسخگویی به حدود پنج هزار عضو موجود در شهرستان بوشهر نیستیم.

وی با اعلام این که تنها منبع اعتباری از محل حق عضویت اعضا است اظهار کرد : سازمان تامین اجتماعی نیز با اختصاص بودجه به این تشکل بازنشستگی کمک می کند اما با توجه به افزایش هزینه ها این اعتبارات کافی به نظر نمی رسد.ک/3 7203/539

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.