یکشنبه، ۰۸ تیر ۹۳ - ۰۳:۴۵

رضا گل محمدی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: رسیدگی به مسائل ورزش و جوانان شهرستان های البرز در دستور کار این…

رضا گل محمدی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: رسیدگی به مسائل ورزش و جوانان شهرستان های البرز در دستور کار این اداره کل قرار دارد و از همین رو بازدید هایی از این شهرستانها صورت می گیرد و طی آن نیازها و اولویتهای این حوزه شناسایی می شود.

وی با اشاره به بررسی مشکلات ورزشی شهرستان طالقان اظهار داشت: طی بازدیدی که از این شهرستان به عمل آمد،  از جمله سالن جوستان، زمین فوتبال شهر طالقان و رختکن زمین فوتبال بازدید شد.

گل محمدی گفت: مهندس ابوالفضل یعقوبی بعنوان مشاور مدیر کل در امور ورزش شهرستان طالقان  منصوب شده است که وظیفه شناسایی مسائل ورزش این شهرستان را دارند.

این مسئول گفت: با مساعدت مالی از سوی شهردار طالقان استخر سرپوشیده یاس که از شهریور سال گذشته تعطیل بوده بازگشایی خواهد شد.

وی در خصوص پروژه های نیمه تمام ورزشی این شهرستان نیز گفت: سالن نیمه کاره روستای جوستان تحویل سپاه پاسداران طالقان شد و تا پایان سال جاری نسبت به اتمام و راه اندازی آن اقدام  و جهت استفاده مردم روستای جوستان و بالا طالقان مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت.

مدیر کل ورزش و جوانان البرز بیان کرد: مصوب شد مبلغ 500 میلیون ریال برای تعمیرات و کمک به هیئتهای ورزشی از طرف اداره کل به شهرستان طالقان پرداخت شود.

وی همچنین از پیش بینی احداث پنج زمین خاکی، تیر دروازه و فنس کشی با مساعدت دهیاران و شوراهای محل و کمک مالی استان و نیز  هزینه احیاء زمین فوتبال شهر طالقان در کمیته برنامه ریزی این شهرستان خبر داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *