چهارشنبه، ۲۱ خرداد ۹۳ - ۰۱:۴۹

معاون عربی و آفریقای وزارت امور خارجه با بیان اینکه دست برخی طرف‌های خارجی در حادثه موصل مشهود است، خاطرنشان کرد: ارتش و…

معاون عربی و آفریقای وزارت امور خارجه با بیان اینکه دست برخی طرف‌های خارجی در حادثه موصل مشهود است، خاطرنشان کرد: ارتش و پلیس عراق با قدرت به مبارزه با تروریسم ادامه می‌دهند و تروریسم جایی در آینده عراق و منطقه نخواهد داشت.

حسین امیرعبداللهیان معاون عربی و آفریقای وزارت امور خارجه کشورمان در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس در واکنش به تحرکات گروه‌های تروریستی تکفیری در موصل، عنوان کرد: تروریسم جایی در آینده عراق، سوریه و منطقه نخواهد داشت.

وی با بیان اینکه دست برخی طرف‌های خارجی در حادثه موصل مشهود است، خاطرنشان کرد: ارتش و پلیس عراق با قدرت به مبارزه با تروریسم ادامه می‌دهند.

معاون وزیر خارجه با تأکید بر اینکه جمهوری اسلامی ایران قاطعانه از مبارزه با تروریسم حمایت می‌کند، افزود: طرف‌هایی که از تکفیری‌ها حمایت می‌کنند نگران جدی اقدامات ضد امنیتی این جریان تروریستی در کشورهایشان باشند.

امیرعبداللهیان تصریح کرد: تروریست‌ها و حامیانشان بدانند همانگونه که در سوریه شکست بزرگی را تجربه کردند، در عراق نیز این اقدامات آنها نتیجه‌ای جز شکست محتوم نخواهد داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.