شنبه، ۱۴ تیر ۹۳ - ۰۹:۳۷

به گزارش گروه ورزش باشگاه خبرنگاران؛ امیر غفور پشت خط زن تیم ملی والیبال کشورمان اظهارداشت: ما ست اول شروع خوبی داشتیم اما…

به گزارش گروه ورزش باشگاه خبرنگاران؛ امیر غفور پشت خط زن تیم ملی والیبال کشورمان اظهارداشت: ما ست اول شروع خوبی داشتیم اما در ست های بعدی در حد انتظار کار نکردیم.

وی افزود: لهستان با سرویس های خوب خود دریافت تیم ما را دچار مشکل کرد.آنها به این برد و کسب سه امتیاز احتیاج داشتند و به نوعی برایشان نتیجه دیدار حکم مرگ و زندگی را داشت به همین خاطر هر چه داشتند برای برد اجرا کردند.

قطر پاسور تیم ملی والیبال کشورمان گفت: ما دوست داریم که حریف مرحله نهایی مان لهستان باشد اما از طرفی نمی خواهیم با باخت وارد مرحله فینال شویم پس باید ببریم تا با روحیه بالا مرحله فینال را شروع کنیم.

غفور اظهارداشت: نباید تجربه ایتالیا را ما داشته باشیم آن ها پس از قطعیت صعودشان به مرحله نهایی به 4 نفر از مهره های اصلی خود استراحت دادند آنها در این هفته مقابل برزیل بازی بسیار بد و سطح پایینی را به نمایش گذاشته اند این باخت ها روی روحیه بازیکنان ایتالیایی تاثیر منفی خواهد گذاشت، به همین خاطر ما نمی خواهیم مانند آن ها این تجربه تلخ را تکرار کنیم.

غفور که در پایان بازی به عنوان امتیازآورترین بازیکن تیم ایران معرفی شد، در خصوص عملکردش به عنوان بازیکن آغاز کننده و عدم حضور شهرام محمودی در ترکیب تیم اظهارداشت: امیدوارم شهرام زودتر بهبود پیدا کند و بتواند در بازی های مرحله نهایی تیم را همراهی کند. من در بازی امروز برای اولین بار در سال جاری به عنوان یار فیکس بازی کردم شرایطم در طول بازی رفته رفته بهتر شد.

وی گفت: لهستان همان تیمی بود که ما در تهران موفق شدیم 2 بار آن ها را شکست دهیم آنها به همان شکل بازیهای گذشته کار کردند ولی در مقابل ما خوب ظاهر نشدیم و باختیم.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.