جمعه، ۰۲ خرداد ۹۳ - ۰۵:۵۴

به گزارش روابط عمومی سازمان آتش نشانی تهران، وقوع این آتش سوزی درساعت 02:28 دقیقه بامداد امروز (جمعه) به سامانه 125 سازمان آتش…

به گزارش روابط عمومی سازمان آتش نشانی تهران، وقوع این آتش سوزی درساعت 02:28 دقیقه بامداد امروز (جمعه) به سامانه 125 سازمان آتش نشانی اطلاع داده شد.

بر اساس این گزارش، ستاد فرماندهی به محض اطلاع از وقوع این حریق آتش نشانان ایستگاه های 81، 12، 35 و 82 را به محل حادثه در منطقه خلازیل واقع در جنوب غرب تهران اعزام کرد.

ˈهادی میر افضلیˈ مدیر منطقه هفت عملیات آتش نشانی تهران، درباره این حادثه گفت: این انبار روبازچوب بیش از پنج هزار متر مربع وسعت دارد که چوب، الوار، پالت های چوبی و لوازم مستعمل چوبی در آن قرار داشت.

وی افزود: در این حادثه حدود یک هزار و 500 مترمربع از این انبار کاملا شعله ور شده بود که آتش نشانان به سرعت محل آتش سوزی را به محاصره درآورده و با بکارگیری چندین رشته لوله آب پرفشار، شعله آتش را خاموش کرده و از گسترش بیشتر آتش به دیگر مناطق جلوگیری کردند.

میر افضلی با بیان اینکه این حادثه مصدومی نداشت، خاطرنشان کرد: علت وقوع این حادثه توسط کارشناسان آتش نشانی در حال بررسی است.

تهرام/7244/1457/

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.