جمعه، ۰۲ خرداد ۹۳ - ۱۱:۱۵

به گزارش دریافتی روز پنجشنبه ایرنا، در این انتخابات واحدهای صنفی شهرستان شیراز از 83 اتحادیه روز پنجشنبه رای خود را به صندوق…

به گزارش دریافتی روز پنجشنبه ایرنا، در این انتخابات واحدهای صنفی شهرستان شیراز از 83 اتحادیه روز پنجشنبه رای خود را به صندوق انداختند که از میان 9 داوطلب، پنج نفر به عنوان عضو اصلی و دو نفر به عنوان عضو علی البدل پس از کسب بالاترین آرا برای مدت چهار سال به عنوان اعضای هیات رییسه اتاق اصناف شیراز برگزیده شدند.

این دوره از انتخابات اتاق اصناف شیراز با حضور رییس سازمان صنعت معدن و تجارت استان فارس، نماینده استانداری و رییس اتحادیه لوازم خانگی، اعضای اتحادیه های صنفی برگزار شد.

در این انتخابات، سید محمود هاشمی با کسب 74 رای و خسرو فروغان گرانسایه با 57 رای از بخش مجامع توزیعی و خدماتی به عنوان اعضای اصلی هیات رییسه اتاق اصناف شیراز برگزیده شدند.

در بخش مجامع تولیدی فنی نیز محمد خلیل ترابی با 57 رای، ناصر مهرتاش با 53 رای و قدرت الله جوکاری با تعداد 48 رای اخذ شده به عنوان دیگر اعضای اصلی اتاق اصناف شیراز انتخاب شدند.

محمد قاسم تابنده ماه وهوشنگ مبارکی هم به ترتیب با 33 و 22 رای به عنوان اعضای علی البدل برای مدت چهار سال انتخاب شدند.

رییس سازمان صنعت، معدن وتجارت فارس در این مراسم ضمن تقدیر از دست اندرکاران برای برگزاری انتخاباتی بدون تنش وسالم گفت: امیدوارم این انتخابات زمینه ای باشد تا شاهد اتفاق نظر، همدلی وهماهنگی بیشتر دراستان باشیم .

علی همتی کیفیت بخشی در ارائه خدمات، تعامل با اتاق اصناف ایران وارتباط مستمر وشفاف با اتحادیه ها را از جمله مواردی ذکر کرد که اعضای هیات رییسه جدید باید مدنظر قرار دهند.

وی یادآوری کرد: در استان فارس 125 هزار واحد فعال صنفی ودر شیراز 45 هزار واحد صنفی فعال است که اتاق اصناف فارس باید برای این مهم برنامه ریزی کند.

رییس سازمان صنعت، معدن وتجارت فارس اظهار کرد: نظارت بر بازار و تثبیت قیمت ها مورد تاکید و توجه این مجموعه قرار دارد و از تمام توان و ظرفیت موجود برای رضایتمندی مردم استفاده می کنیم.ک/1

2026/ 667

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *