شنبه، ۰۳ آبان ۹۳ - ۰۱:۵۶

به گزارش خبرنگار مهر، سیروس فتحی صبح شنبه در برگزاری هفدهمین انتخابات شورای دانش آموزی در هنرستان فنی و حرفه ای آیت الله…

به گزارش خبرنگار مهر، سیروس فتحی صبح شنبه در برگزاری هفدهمین انتخابات شورای دانش آموزی در هنرستان فنی و حرفه ای آیت الله طالقانی بوشهر اظهار داشت: شوراهای دانش آموزی محور فعالیت های گروهی در مدارس هستند.

وی افزود: شورای دانش ‌آموزی هر ساله در راستای مشارکت موثر دانش‌آموزان برای تکمیل‌ و اجرای مطلوب برنامه‌ های آموزش و پرورش برطبق ماده ۱۸ و ۲۰ آیین نامه اجرایی مدارس، فعالیت خود را با انتخابات آغاز می کنند.

حضور 172 هزار دانش آموز استان بوشهر پای صندوق های رای

معاون پرورشی آموزش و پرورش استان بوشهر تصریح کرد: امروز 172 هزار دانش آموز در استان بوشهر برای انتخاب شوراهای مدارس به پای صندوق های رای خواهند رفت.

وی‌ ازشرکت 84 هزار دانش آموز دختر و 88 هزار دانش آموز پسر در استان خبرداد و افزود: 15 هزار 500 نفر دانش آموز دختر و 16 هزار 800 نفر دانش آموز پسر به عضویت این شوراها در آمده اند.

فتحی گفت: در پایان انتخابات تعداد 8 هزار 500 نفر به عنوان منتخبین شوراهای دانش آموزی استان بوشهر برگزیده خواهند شد.

وی با اشاره به اینکه این انتخابات در همه واحدهای آموزش و پرورش و مقاطع مختلف در دو نوبت صبح و ظهر برگزار خواهد شد، گفت: انتخابات شورای دانش آموزی با مشارکت کلیه دانش آموزان واجد شرایط که شامل دانش آموزان سوم ابتدایی به بالا هستند در کل مدارس استان برگزار می شود.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *