سه شنبه، ۱۰ تیر ۹۳ - ۰۵:۴۸

رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور مجلس، با اعلام اینکه انتخابات میان دوره‌ای نهاوند آبان ماه سال جاری برگزار می‌شود، گفت: ثبت…

رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور مجلس، با اعلام اینکه انتخابات میان دوره‌ای نهاوند آبان ماه سال جاری برگزار می‌شود، گفت: ثبت نام از داوطلبان نمایندگی مجلس شورای اسلامی از 22 شهریور ماه سال جاری به مدت یک هفته انجام می‌شود.

امیر خجسته در گفت‌وگو با خانه ملت، از برگزاری انتخابات میان دوره‌ای مجلس شورای اسلامی در شهرستان نهاوند در سال جاری خبر داد و گفت: با توجه به استعفای نماینده سابق مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی انتخابات میان دوره ای مجلس در این شهرستان در نیمه دوم سال جاری برگزار می‌شود.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی، در تشریح روند برگزاری انتخابات میان دوره‌ای در شهرستان نهاوند، افزود: ثبت نام از داوطلبان نمایندگی مجلس شورای اسلامی از 22 شهریور ماه سال جاری به مدت یک هفته انجام می‌شود.

همچنین احمد آریایی‌نژاد در گفت‌وگو با خانه ملت، از برگزاری انتخابات میان‌دوره‌ای مجلس در شهرستان نهاوند در آبان ماه سال جاری خبر داد و گفت: امیدوارم این انتخابات در زمان مقرر برگزار شود.

لازم به ذکر است که بنا بر اطلاعیه وزارت کشور انتخابات میان‌دوره‌ای مجلس در شهرستان نهاوند در تاریخ 30 آبان برگزار می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.