سه شنبه، ۱۵ مهر ۹۳ - ۰۵:۲۱

به گزارش خبرنگار مهر، حجت‌الاسلام والمسلمین داود نمازی ظهر سه شنبه در دیدار با حجت‌الاسلام والمسلمین سعیدی امام جمعه قم، گزارشی از فعالیت‌های…

به گزارش خبرنگار مهر، حجت‌الاسلام والمسلمین داود نمازی ظهر سه شنبه در دیدار با حجت‌الاسلام والمسلمین سعیدی امام جمعه قم، گزارشی از فعالیت‌های چند ماهه این دفتر ارائه کرد و گفت: تعامل دوسویه بین وزارت کشور و بزرگان حوزه و مراجع تقلید مورد تاکید بوده و ما در صدد هستیم علاوه بر اینکه پیشنهادات و دغدغه‌های این بزرگان را به مسئولان وزارت کشور منتقل کنیم، اقداماتی که وزارت کشور در راستای این پیشنهادات انجام می‌دهد را تشریح کنیم.

وی با ابراز خرسندی از دیدارهای خوبی که با بسیاری از مراجع عظام تقلید، بزرگان حوزه و ائمه جمعه استان‌ها انجام شده، تصریح کرد: در برخی استان‌ها مسئولان اجرایی مشکلاتی با ائمه جمعه آن استان دارند، بنابراین تلاش می‌شود این دغدغه‌ها به شکل مطلوبی برطرف شود.

حجت‌الاسلام نمازی تصریح کرد: متاسفانه برخی اخبار و اطلاعاتی که به بزرگان حوزه داده می‌شود با واقعیت‌ها همخوانی ندارد و ما در صدد شفاف‌سازی هستیم.

مشاور وزیر کشور از انتخاب مشاور امور روحانیت برای 27 استاندار کشور خبر داد و افزود: امیدواریم 4 استاندار دیگر نیز در آینده‌ای نزدیک مشاوران امور روحانیت خود را معرفی کنند.
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.