دوشنبه، ۱۹ خرداد ۹۳ - ۰۳:۱۸

به گزارش خبرگزاری مهر، همزمان با برگزاری مراسم بزرگداشت حضرت امام خميني (ره) در بمبئی، کتاب «نقش و جایگاه بین المللی اندیشه و…

به گزارش خبرگزاری مهر، همزمان با برگزاری مراسم بزرگداشت حضرت امام خميني (ره) در بمبئی، کتاب «نقش و جایگاه بین المللی اندیشه و افکار امام خمینی(ره)» حاوی مجموعه مقالات اندیشمندان هند توسط شخصیتهای شرکت کننده در مراسم رونمایی شد.

حسنخانی مسئول خانه فرهنگ كشورمان در بمبئي در این خصوص گفت: این مقالات در واقع دیدگاه بخش کوچکی از جامعه روشنفکران و متفکرین هندی در باب ابعاد شخصیتی و اندیشه و افکار حضرت امام است که در همایش های سه سال گذشته سالگرد ایشان، ارائه و منتشر شده است.

نقش خودباوری و هویت اسلامی در بیداری اسلامی، امام خمینی(ره) و کرامت انسانی، برابری و همکاری بین المللی بجای نظام سلطه در نظریه امام خمینی(ره)، نظریه وحدت از دیدگاه امام خمینی(ره) و امام خمینی(ره)؛ نجات دهنده قوم و ملت و بانی اتحاد از جمله عنوانهای مقالاتی است که به قلم اندیشمندان هندی در این کتاب به چاپ رسیده است.

این کتاب مقارن با بیست پنجمین سالگرد رحلت ملکوتی حضرت امام(ره) در شمارگان 500 نسخه و به دو زبان انگلیسی و اردو توسط انتشارات الهدی و با حمایت خانه فرهنگ ایران در بمبئی منتشر شده است.
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.